berberdeki yakışıklı erkek vs halı sahadaki yakışıklı erkek

berberime açılmayı düşünüyorum, çocuk hetero ancak ahlaksız tekliflere açık bir tip ,tam bir bakımlı ayı. (bkz: ayran budalası )
benim olmadıktan sonra hiç de sikimde olmayan iki erkek grubu. izle izle tanımla tanımla nereye kadar.

bana faydası olmayan erkeğin berberde ya da halı sahada olması üzerine tanım yapmanın beyhude olduğu kanısındayım. e tabi berberde traş olduktan sonra parlayan tatlı bir erkek kadar, halı sahada top koşturarak yorulmuş götünden ter akan bir erkeğinde hayli gideri var aslında. berberdekiyle 3 numaralı saç muhabbeti yapıp bir yandan bacaklarının arasından tavana bakarak sigara tüttüreceksem, hali sahadakiyle attığı golleri yorumlarken bir yandan da dudağından tat ölçüm testi yapabileceksem düşünebilirim tabi.
ortak noktaları yakışıklı olmalarıdır. artık şortla koşması mı hoşunuza gider berber dayaması mı hoşunuza gider, seçim sizin.
kazanan berberdeki yakışıklı adamdır. zira en yakın temas kurulacak kişi olduğundan tercih sebebi olabilir. halı sahadaki yakışıklı ancak gösteririm ama elletmem kıvamında olur. berber öylemi, sürt sürtebildiğin kadar. halı sahadaki adama, mehmet topal'ın bekir irtegün'e yaptığı gibi sevinç gösterisini yaparım diyorsanız bilemem tabi.
sinemadaki yakışıklı erkeğin alacağı karşılaşma. ha yok muydu o seçeneklerde? tamam gidiyorum ben.