bir daha karşılaşmayacağın birini kırıcı olmadan reddetme yolları

merhaba ilginize çok teşekkür ederim ama ilgilenmiyorum sağolun.
utangaç bir kişiliğe sahipseniz kırıcı olun bence. diğer türlü anlaşılmama ihtimali var. muhtemelen siz kırıcı olmadan reddetmeye çalıştıkça üstünüze daha çok geleceklerdir ki hiç hoş diğil:( *
bir daha karşılaşmayacağımdan eminsek karşı tarafı kırma potansiyelim var. sonuçta asla yüz yüze gelmeyeceğiz. lakin sürekli karşılaştığım biri olsa kırk kere düşünürdüm.
başıma çok geldi hayır sonuçta gay bisex bireyleriz tercihlerimiz ve beğenilerimiz farklı ben chaser seviyorum ama tipim olmayan biri yazınca red ediyoeum ama kibarca adam manyak üstüme üstüme geliyor hornetta yok böyle yok söyle engelliyorum tekrar ya diyorum tipim değilsin bak sevişelim ama seni mutlu edemem ten uyumu vs herif basmıyo...ha bazı şerefsizler hetero arkadaş hornett indirip millete küfür ediyor red edilince tehtid ediyor sende gizlisin bende ayıp değil mi şişmanım çirkinim asosyal biriyim intihar edebilme durumum var rencide etmek neden ha o istiyor ki ben onun altına yatağım yok öyle bi dünya hornetta erkek arkadaş aramak için giriyo sonra aferdersiniz g..t veren deyip toz oluyo işte ibnelik böyle bişey cinsel tercih ibnelilik değildir karaktersizlik ibneliktir
ben karşı taraf cephesinden size bildireyim .

büyük ihtimal yanınıza gelen kişi hoplayan zıplayan tipte biriyse yani ağzı laf yapıyorsa sizi güldürmeye çalışacaktır ve olay orda kopar onun için.

'' olummm kız güldü lan bana reddettiğine bakma , yazıldı bana yazıldı ''

tabi bu yoksunluk çeken fakat niyeti hafiften ciddi olan erkeğin geri tepkisidir.niyeti ciddi olmayan erkek yetiştiği yer , arkadaş çevresi vs.'ye göre ayrı ayrı söylemlerde bulunabilir red edildikten sonraki arkadaş muhabbetinde.

peki kız espriye gülmezse veyahut ters tepki verirse ne olur ?

erkek kişi eğer defalarca red edilmemiş kişiyse '' sana mı kaldım '' geçirir içinden.

ow yea man bu aşama tehlikeli kişi sürekli red yemişse oyum hayir denmişse depresyon zeminleri kurulmaya başlar , özgüven eksikliği arşa çıkar.

üzüntü + üzüntü = daha çok üzüntü

tabi bu kısımlar sizi ilgilendirmiyor.haberiniz bile olmaz.

bi yandanda barda filmi geliyor aklıma kadınlarada sonuna kadar hak veriyorum kırıcı olarak red etmeleri konusunda.bi yandanda düşünüyorum ki bu insanlar üzüntü+üzüntü nün etkisiyle canavarlaşıyorlar. 2 ucuna dokunmak istemiyorum açıkcası.

ne olurdu be tüm erkekler yakışıklı ve iyi giyimli olaydı hee ? kimse red edilmezdi bence.

düzenleme :

not : kendi alanım olan erkeğin kadına teklif etmesi kısmını nacizane görüşümle yazdım
susmak. hiç konuşmamak. bugüne kadar hep işe yaradı.

(bkz: sessizlik bazen en güzel reddetme şeklidir)