biten şampuan şişesine su doldurup kullanmak

şampuan, şampuan olalı böyle avamlık görmedi.
biten meyvesuyu şişesini su ile doldurup çalkalayıp bardağa döküp içmekten pek farkı olmasa gerek.
şişeye su doldurunca kepek yapar diye bir şehir efsanesi de vardır hatta. ama o anlık durumu kurtarır. çok yaptım yine olsa yine yaparım
annem şampuan konusunda o kadar ileri görüşlü bir insan ki daha şampuan bitemeden kapağını açık bıraktığı için banyo yaptığı süre içerisinde bütün su şampuanın içine nüfuz ediyor ve şampuan olmaktan çıkıyor haliyle. o yüzden onunla aynı marka şampuan kullanmamaya özen gösteriyorum çünkü o hataya düşersem ekonomik olsun diye tek şampuan alalım ikimiz beraber kullanırız bittikçe alırız önerisini gözüme soka soka canımdan bezdirecek biliyorum.
bunu yapan kişinin biten ketçapı da sulandırarak kullandığı görülmesi olasıdır.
şişe içinde kalan şampuan oranına göre konulacak su önemlidir. fazla su konursa köpürmez, az su konursa ekonomi sağlanamaz. en güzeli kıvamı ayarlayıp, şişede bolca köpük oluşmasının sağlanmasıdır.

küçümsenmemesi gereken fizik, kimya, psikoloji ve metafizik içeren bir eylemdir. ciddiye alınması gerekir.
gayet mantıklıdır. şampuan bitse bile nasılsa su koyarım idare eder diye düşündürür.
başlığı okuyunca aklıma direkt umut sarıkayanın o muhteşem karikatürü geldi. kadın anam hareketlerinin en seçkin örneklerindendir.

http://www.itusozluk.com/gorseller/hadi+...
tutumlu olmayı öğrenmiş kişiden beklenesi harekettir. aynı kişi kağıt mendili her santimetre karesine kadar kullanabilir. iki kullanılmış sallama çay poşetini derleyip bir çay daha çıkarabilme yeteneğine sahiptir. * *