bulvar gazetesi

ilkokuldayken ya da ortaokulda olabilir tam hatırlamıyorum, abazan arkadaşlarım tarafından sırf üzerindeki çıplak kadınlara bakıp, attırılmak için alınan gazeteydi. koca bir nesil böyle perişanlıklarla büyüdü lan... hele onu saklama kısmı en belalı tarafıydı, muhakkak da anneye yakalanılırdı.

neyse büyüdük, teknoloji falan gelişti. şimdi ki gençler çok şanslı...
80 lerin ergenlerinde büyük etki ve iz bırakan bulvar gazetesinin akabinde tan gazetesinin de ayni misyonu üstlendiğini yadsıyamayacağımız kuponlu dönemlerin heyacan verici 2 gazetesidir
promosyon ürünleri de çocukluğumuzda ufkumuzu iki katına çıkarmıştır * kırtasiyeden gizli saklı bulvar gazetesinin üzerine yapışık promosyonu çalmıştım tee 8-10 yaşlarında falan. içinden prezervatif çıkmıştı. anneme sormuştum ne bu diye, bana kızmıştı allam ya anlat işte bilgilendir çocuğu tam öğrenme çağı. epey azar yediğimi hatırlıyorum bi de bolca kahkaha. böylece ayıp bi şey olduğunu öğrenmiştim hi hi
bir zamanların 31 malzemesi. özellikle hetero abazanlar için yoklukta gideri vardı.
internetin sonlandırdığı gazete.
ergenlikte bu gazete peşinden koşan sınıf arkadaşlarıma uzun bir sure boş boş bakmama sebebiyet veren gazete, mal mısınız lan diye düşünürdüm. sonrasında göbekli bıyıklı fizik hocamız sınıfa girerdi ve ders başlardı, iki saat boyunca kalk sıradan kalkabilirsen..
çok seneler önce "ağzıma alırım ama içime çekmem" başlığıyla bana dumurlardan dumur beğendiren gazetedir. haberin açıklamasındaysa hatırladığım kadarıyla sigara yüzünden dudak tiryakiliğine yakalanan bir pavyon şarkıcısının itirafı olduğu geçiyordu.