c.r.a.z.y.

soundtrack'i kendi kadar güzel olan film tek beğenmediğim tarafı mistik göndermeleriydi.
hayatımda seyrettiğim en iyi işlenmiş, en matrak geyli filmdi sanırım. konusu sadece eşcinsellik değildir gerçi, ergenlik bunalımları ve büyüme sancıları yaşayan beş erkek kardeşin öyküsü diyebiliriz. tabii bunlardan ana karakter olanı bir de eşcinsel olunca ve açılma sancıları yaşarken izleyince, geyli film oluyor. öte yandan konuları ele alış şekli olarak çok ama çok iyiydi. fena halde tavsiye olunur.
benim de birkaç kez izlediğim bir film.
eşcinsellik korkusu yaşayan ve de öyle ( biseksüel?) olan bir gencin yaşamından kesitleri anlatan bir gençlik filmi.soundtracki çok iyidir.izlemeye değer bir filmdir.
gay themed filmlerin zirvesidir bence her şeyiyle.
o dönemleri mükemmel yansıtışı olsun, müzikleri olsun, harika ortamı olsun her şeyiyle müthiş bir filmdi.
sanırım gay olduğum için objektif bakamıyorum bu filme. o kadar severim.
mükemmel işlenmiş bir film. anne baba ve 5 erkek çocuğun aile içi iletişimleri, aralarındaki iletişimin işleniş biçimi oldukça başarılıydı. sonunda duyguları tavan yapacak sahneler vardı. izlememiş olanlara şiddetle tavsiye ederim.

http://ayilarock.ayisozluk.com/c-r-a-z-y-cilgin/
her lgbt+ bireyin izlemesi gerektiğini düşündüğüm, kendimden az çok bir şeyler bulduğum film. ayrıca film boyunca çalan şarkılar sanki benim çalma listelerimden fırlamış gibi olduğu için beni oldukça şaşırtmıştır.