cep telefonunu şarj ederken duyulan haz

bu hazzın zirvesi en çok, gün içerisinde telefonunuzun şarjı eridiğinde ve günü acaba nasıl çıkaracağım diye kara kara düşünürken, bir anda buluverdiğiniz prize telefonu taktığınızda hissedilir. pilinizin enerji ile dolduğunu gördükçe mutluluk katlanır.
yüzde yüzü görmenin bünyeye yaşattığı mutluluk paha biçilmezdir.
bide uyuyup şarjda unuttunuz mu ertesi günü tadından yenmez böyle gittiğiniz yerlere şarj cihazınızı götürmek zorunda kalmazsınız falan.
plot twist: şarj kablosu, yuvanın içine biriken pamuklardan ötürü oturmamış ve 2 dakika sonra yuvasından çıkmıştır. şarja takıldığında %20 olan şarj, kontrol ettiğinizde %12 olarak ekrana yansımıştır. artık üzgün bir bireysinizdir.
dün akşam hornet'ten birisinden mesaj aldım. hemen dışarı çıktım. bir baktim şarjim bittmiş. o güzelim çocuğu kaçırmak üzereydim. ama birden şans yüzüme güldü. berat kadili dolayısıyla açık olan camiye girdim. ve telefonumu şarj edecek prizi buldum. hemen telefonumu açıp, 30 yaşındaki kolimi caminin yakınina çağırdım. şükürler olaun ki güzel seks yaşadım. bu olaydan sonra kendimi dine vereceğim çünkü o cami olmasaydı o kıllı erkekle seks yapamayacaktım.