cinsel tercihini git evinde yaşa

lady gaga konseri sonrası küplere binen niran ünsal açıklaması.

homofobik tweetleri 4 gündür şaşırtan ve sosyal medyayı sallayan, konsere katılan lgbti bireylerin fotolarını tweetlerine ekleyerek teşhir eden ve üstüne "bizim çabamız işte bu gidişata dur demek içindir, bunu istiyorsanız amenna! türk bu değildir! telaşımızın asıl sebebi budur!!! anneler babalar bu ülkenin gençliğini zehirleyenlere dur demek boynumuzun borcudur! cinsel tercihlerinden bize ne git evinde yaşa! evlatlarımıza böyle şarlatanlıklar yaparak örnek olamayacaksınız" şeklinde açıklamada bulunan şarkıcı, konser öncesi lady gaga'nın gelişine yönelik ayrımcı tweetler de atmıştı.

ve konuyu şöyle bağlıyor:

“biz de müslüman bir ülkeyiz. lady gaga’dan bizim de kültürümüze saygı göstermesini istiyorum."

madem müslümansın ünsal, neden insanları gay diye deşifre edip ufacık çocukların fotoğraflarını paylaşıyorsun. yaptığın hem suç hem de ahlaksızlık. bu nasıl müslümanlık yahu hasta mısın sarhoş musun neyin peşindesin bilelim.
dünya starını bırak ülke starı olamamış ezik hezeyanlar içinde olan menopoz akp yardakçısı kişi beyanı. neydin ki ne olmaya çalışıyorsun be hey mahlukat.
aplanın menopoz beynine vurmuş anlaşılan.her kadın bir yaştan sonra bu dönemi yaşıyor,bir sinir bir buhran çatıcak yer arıyor,aynısı kaynıma da ahh!yok yalan yok anneme de olmuştu. o zamanlar salonda tırnaklarımı keseyim dedim o da ne! başladı kızmaya:
-seni allah kahretmesin oblomov, kalk git banyoda yap şunu demişti.bir keresinde de tv karşısında yemek
yiyeyim dedim ama yook yine olmadı:
-allah senin tependen baksın emi oblomov,çarpılacaz,çarpılacaz!kültürümüzde yok böyle bir şey git mutfakta ye yemeğini demişti.
seninki de o hesap be apla ama aplanın gözden kaçırdığı bir nokta var.siz hiç akşama sevişeceğini davulla zurnayla,konvoylarla cümle aleme ilan eden eşcinsel bir çift gördünüz mü?24 yıldır bu ülkede yaşıyorum,ben daha görmedim. kliplerde,reklamlarda,dizilerde;klişede olsa aşk acısı çeken,sevdiğine kavuşamayan,ikili ilişkilerde bocalayan yada evlenip çoluk çoçuğa karışan eşcinseller gördünüz mü?24 yıldır bu ülkede yaşıyorum,ben daha görmedim.
kafamı nereyi çevirsem her taraf hetero yada hetero ilişkiler.peki bu insanlar değil mi ailesine bile açılamayan,belki sadece bir kaç kişiye açık olabilen,kendini ifade edemeyen, değil sadece evde yaşamak nefes almasına bile tahammül edilmeyen insanlar.bu insanlar değil mi dört duvar arasında,gizli saklı yaşamaya mahkum olanlar.
merak işte,nerede gördü de bu kadar gözüne battı?belkide 40 yılda bir kendini ifade etme şansı yakalamış bu insanlar mı bu kadının gözünü korkuttu?merak işte.
o değilde 24 yıldır bu ülkede yaşıyorum,çoluk çocuğunu gençlerini bu kadar düşünen başka ülke görmedim.
"git evinde içkini zıkkımlan", "git evinde konuş ve yaz", "git evinde siyaset yap", "git evinde ateist ol", "git evinde sevgilinin elini tut" gibi faşist vecizelerin bir başka örneğidir.
kamusal alanın tüm farklılıklara kapatılmasını ve herkesin riyakarca maskelenerek davranmasını hayal eden totaliter zihniyetin göstergesidir.
sokaklar, caddeler ve meydanlar halkındır, bizimdir; belli bir zihniyetin veya silahlı gücün değil...
güya, çocuklarını ve gençlerini bizden çok önemsediğini göstermek isteyen faşist zihniyet, bula bula onların cinselliğini ve aşk yaşamını odağına almaktadır. bu durum, hayatın, demokrasinin ve insanlığın bittiği noktadır.
gençlerini bu kadar önemsediğini ileri süren binbirsuratlı riyakar zihniyet, öncelikle onların temel fizyolojik ihtiyaçları olan "iyi beslenme", "iyi koşullarda yaşama" ve "spor yapma" haklarına saygı gösterip tüm hassasiyetlerini ve paralarını bir akıtsın bakalım yiyorsa!!!
tanrıdan dileğim, yetersiz beslenen, bedenen ve ruhen yetersizlikler içinde yaşayan milyonlarca gencin elleri, aklı fikri onların kıçını ve zikini dizginlemekte olan sahtekarların yakasında olsun!!
cinsel tercihlerine saygı duyuyorum u benimsemiş ama o saygı duyulan şeyin sadece bir yerlerdeki varlığına saygı gösterebilen, kimlikleşmesine dayanamayan, kültür denilen şeyin sabit bir şey olduğunu zanneden ve başka kültürlerin kendi kültürünü bitireceği zannıyla isyan bayrağını çeken ve övünebildiği değerler türklük, müslümanlık ve heteroseksüellik olan gündemden düşmekte olan drama queenden son sözler.

her konuda çok liberaliz; herkese eşit mesafede, ayrımcı olmayan bir tutum sergiliyoruz. eşcinsellere bile tahammülümüz var ama işin içine o feminenlik girince çıldırıyoruz. herhalde en büyük korkumuz; çocuk sahibi olup, onlara da bulaştırmaları. merak etmeyin; henüz evlenmiyorlar ve çocuk sahibi olmuyorlar. bu cinsel tercihini evinde yaşama mevzusu ise karışık; evde gay, sokakta heteroseksüel, basında homofobik ol denilmek isteniyor sanırım. ama nirancığım ne kadar saklarsan sakla, hep bir yerlerden pırtlıyor işte;

(bkz: dikkat gay çıkabilir)
(bkz: yerim yok)