demet akalın tarafından yürütülen tarkan 10 promosyonu

kendi şarkısının tanıtımında basına "hepimizin devri tarkan albüm yapana kadar hadi geçmiş olsun" şeklinde demeç verip; yapımcısı ve ozan doğulu ile papaz olan şarkıcının yeni hedefi.

hande yener ve sinan akçıl'ın tarkan için "12 trilyonluk promosyon yaptı biz yapsak biz de satarız tarkan fazla abartılıyor" demesi üzerine bu kez gülben ergenle beraber demeç veren akalın "şarkıcı ve sanatçı diye bir şey var. ben şarkıcıyım ama tarkan sanatçı. yurt dışına tatile gittiğim her yerde şarkıları çalıyor. adam dünya starı. bizimkiler boş konuşup komik olmasınlar" şeklinde uzun bir yazılı demeç dahi verdi.

gittiği her yerde tarkan ve albümüne övgüler yağdıran demet akalın ile tarkan dostluğu ailecek pekişirken bunun ödülü muhtemelen demet'e hediye edilen bir tarkan şarkısı olacak.
tarkan yolla yı yada kedi gibi yi albüm çıkmadan demet akalına kaptırmadığına şükretsin.daha önce milletin çıkış şarkılarını ellerinden alan piyasadaki tüm hit şarkıları albümünde toplamaya yemin etmiş birinden bahsediyoruz.
tarkan dan alacağı şarkı için kapısında bile yatar.harbiye konserindeki hallerinden anladığımız kadarıyla atarlı giderli ayrılık şarkısı siparişi çoktan verilmiş bile.