doktoruyla yatmak

doktorun çalışma izninin elinden alınmasıyla sonuçlanacak durum.
eskiden amenore nedeniyle gittiğim jinekologtan hoşlanmıştım. ve uzun bir süre düşüncelerimde ona muayene olduğumda seviştiğimi düşünmüştüm. ( ay bunu neden anlattım.)
eğer doktorun gideri varsa ve hazır yataklara da düşmüşken aradan çıkarılması gerekir. öbür türlü içinize dert olur.. ee zaten doktorluk da, dertlere derman olmak değil midir?

(bkz: aman doktor canım cicim doktor)
(bkz: doktor civanım ah neler istiyor canım)
hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlamanızı sağlamak için uygun bir deneyim! beyaz önlüğün içinde, karizmanın zirvesinde sizi tedavi eden birine duyduğunuz hayranlık, yataktaki beceriksizliğini gördükten sonra yerini alaycılığa bırakabilir. kendimden biliyorum! tabi şansınız varsa işin erbabına da denk gelebilirsiniz o ayrı konu.
sırf belli bir mesleğe sahip olmanın yatış şeklini farklılaştırıldığı düşünülürse manavıyla yatmak, bakkalıyla yatmak, fırıncısıyla yatmak, torna ve tesviyecisiyle yatmak gibi bir şey olsa gerek. sonuçta her meslek grubunun onu çekici kılan alet ve edevatı mevcut. lahmacuncu küreği var mesela böyle boydan boya metrelerce.

ayrıca hasta olmak da şart değil, doktoru yatağa atmak için uyduruktan hastalanma bahanesiyle doktorun kapısını çalıp, yatağına göz koymak gibi türlü yolları var. misal "doktor bey çok hastayım göbeğimin altındaki kasık hizasında acayip bir yangın var söyle ölecek miyim?"*
queer as folk'un micky'sinin yaptığı eylem. tabi etik göz önünde bulundurularak muayenehanenin dışında vuku bulmuş olay.