dokuz pub

mis sokakta açılan yeni lgbti friendly mekanı. açılış partysi çok yakında duyurulacakmış. mekanı gözde senem işletiyor. artık bir kaç zirve yaparız bence burada.

adres:şehit muhtar mah. mis sokak, beyoğlu

facebook: https://www.facebook.com/dokuzpub/
twitter: https://twitter.com/PubDokuz
instagram: https://www.instagram.com/dokuzpub/

web adresi: http://dokuzpub.com (henüz yapım aşamasındaymış)
mekanın açılış partysi 2 şubat 2018 saat 22:00'deymiş. tüm lgbti ailesi işletmecisi tarafından davet edilmiş.

çok fena dövme yapılası bir logoları var şahane. yanına bir de 6 kondursak off tamamdır. en kısa zamanda ilk yaptıracağım dövme bu olacak sakın fikrimi çalmayın vallahi billahi ve tallahi (şayet varsa) öteki cihanda iki elim götünüzde olacaktır.
mekanın sahibi gözde, nasıl dünya tatlısı, enerjisiyle büyüleyen bir kadın. çok güçlü, diyalog hakimiyeti çok yüksek. mekanın adı neden dokuz pub diye sordum, biraz kafamız güzelleşsin de öyle anlatayım dedi. sonra da aklımızdan çıktı tabi, merak ediyorum mekanın adı neden dokuz? artık bir sonraki gittiğimde tekrar soracağım.

mekanda çok tatlı çalışanlar var. ışıl ışıl parlıyor gözleri. mekanın müzikleri de iyiydi. genellikle elektronik müzik çalınıyor. fiyatlar birçok mekana göre uygun geldi bana. tekrar gider miyim derseniz tabiki gideceğim. bu zamanda binlerce kira parası verip taksimde mekan tutturmak oldukça zor ve cesaret işi. dilerim uzun soluklu bir mekan olur.
bayıldım öldüm bittim ben buraya hele hele mavi ışıklı bir odasi var ki direkt adam düşürmelik hoslanilan kisiyi buraya cekip avlamalik. çokzel.

uyduruktan da olsa kabinde kisa bir dj performansi sergiledim yok ben bu ise girerim arkadas.

gözde dünya tatlısı mekan çalışanları da öyle. müzikleri şahane deep house formunu hic bozmuyor. arapça ve türkçe parça duymamak ne iyi geldi. her haftasonu buraya derhal gelinsin!
mavi balkonu, yakışıklı barmeni ve güzel barmaidi, gözde'nin ortamı şenlendiren kahkahaları ile önümüzdeki günlerde lgbti camiasının ortak yaşam alanı olmaya aday bir mekan. resmen taksime gitme sebebi. özellikle moraliniz bozuksa gidin ve gözde'nin enerjisiyle kendinize gelin.
selamlar dostlar, bahsedilen gozde benim :) ve çaylak yeni sözlük yazarınız olarak aranıza katıldığım için nasıl mutluyum anlatamam. dün sizlerle vakit geçirmekten çok keyif aldım. umarım sizleri daha da yakından tanıma fırsatım olur.
sırf ismini bile düşündüğünüz zaman insanın beynini açan bir mekan. içeriye girmeden önce merdivenlerle gökyüzüne çıktığınızı söyleyebilirim. sonra kapıyı açıp sıkıldığınız o atmosferi yırtarak yeni bir gezegene giriş yapıyorsunuz gibi hissedebilirsiniz. yeni bir mekan olduğu için elbet çok paralar kazansınlar isterim ama umarım hep böyle güzel insanların buluşma noktası hatta bir gezegeni olur. gece kadar siyah aslında ama içeride sizi gülümseyerek karşılayan insanlar ve mavinin tonları olduğu sürece kuzey ışıkları kadar huzur ve derinlik sağlıyor içinize. eee içeride müzik ve alkolün artılarını saymıyorum çünkü gidip görmeniz gerek!
malesef güzel bir mekanı daha kaybettik.
dün akşam zirve mekanına geçmeden önce dokuz pub'a geçeyim, bir gözde'yi göreyim halini hatrını sorayım, eğer açıksa zirveyi oraya taşıyalım dediydim. lakin yerinde yeller esen bir dokuz pub gördüm. yukarı çıktım heyecanla bir baktım açık kapısı dedim kesin bunlar yine bir parti hazırlığındalar. içeri bir girdim ki bomboş. hatta oturma grupları ve masalar değişmiş. barmen ve barmaidler kaybolmuş. yoklar. dj kabinin yerinde bir mikrofon ve bağlama gördüm. abimizin bir tanesi cam kenarındaki balkonlu kısımdaki masada kuru fasülyesini yudumlarken merhabalaştık. mekanın sahibi hanımefendiyle tanıştım. hanımefendiye gözde'yi sordum "onlar ayrıldılar" dedi. "nasıl yani?" dedim. meğer mekan kiralıkmış. neyse gerisi berisi beni ilgilendirmez. bizi ilgilendiren kısmı ise artık böyle güzide rahat bir mekanın olmamasıdır.
bu arada facebook ve instagram sayfaları kapanmış. twitter sayfasında ise son olarak 14 şubat etkinliği var. yani resmi olarak sayfalar kapanmış.