elazığ'da 8 yaşındaki kıza 7 yıl boyunca köy halkınca tecavüz edilmesi

mağdur kızın 8 yaşında iken başlayan ve yanına gelen her erkeğin ''onunla olmuşsun, benimle de olacaksın'' diye tehdit ederek tecavüzü sürdürdüğü suç zinciri. olayı anlattığı ağabeyinin de tecavüz ettiği kız; 7 yıl boyunca yüzlerce kez tecavüze uğramış. kızın annesi bile her şeye göz yumup kızını suçlayacak kadar gözü dönmüş imiş. anne böyle yaparsa köydekilerin neler yapabileceği malum tabi.

elazığ'ın karakoçan ilçesi'ne bağlı bir köyde yaşayan zincirleme tecavüz vakası, irdeledikçe akıl hayal alamayacak iğrençlikler ortaya çıkaran türden.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/291063...
bu zihniyet bize sürekli lut kavmini hatırlatan zihniyetin ta kendisidir. bunu yapanlar kadar bilip susanlar da suçludur. hepsinin cezalandırılması gereklidir. kötü olan şey, rıza indirimi yine devreye girecektir.
...ve insanlık bu toprakları çoktan terk etmişti.
iki erkeğin el ele gezmesi miydi kıyamet alameti?
kızın akli dengesinin bozuk olduğu ve bunların tamamının bir iftira olduğu konusunda söylemler çıkmış. köyün muhtarı (muhtemelen o da bu işin içinde) 'köyümüzün adını temize çıkaracağız ' diye ahkamlar kesmiş siki kopasıca. diğer bir götü sikilesice zanlı 'ben 73 yaşındayım, karımla bile yatmıyorum' diye beyanat vermiş.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/10...

efendim, bir şekilde olayın üstü kapatılıp, kızı suçlu duruma düşürecekleri belliydi. kızın anatomik bakire olması ve bekaretinin bozulmamış olması büyük şanssızlık. en büyük delilleri bu olacaktır. tabi olayı takip eden adli merci de 'bağırıp şikayetçi olmadıysa kendi rızası vardır, hadi dağılın şimdi' şeklinde karar verirse o zaman bu adalet sikilir hacı.

edit: köy aynı zamanda bünyesinde gayet salih müslümanları barındırıyor ve medreselerden mollalar yetiştiriyormuş. amk, islamdan da soğuttunuz lan.