elinde polis telsizi ile molotof kokteyli atan provokatör

polise ard arda molotov kokteyli savuran ancak polisin müdahale dahi etme gereği duymadığı danışıklı kişi.

eline sdp bayrağı tutuşturularak serseri mayın gibi meydanlara salınmış, 11 haziran 2013 taksim'e polis müdahalesi'nde neyin hedeflendiğini otaya çıkarmıştır. sayıları onlarla ve yüzlerle ifade edilmektedir.

http://twitter.com/futurelavirs/status/3...
rte anladığımız dilden konuşmaya başlamıştır. polisine molotof attırmaktadır. ona göre hepimiz terörist olduğumuz için o da ordusunu terörist davranımlara itmiştir. aslında zaten öncesinde de terör estiriyordu. bakalım yandaş medya bu oyuna alet olacak mı yoksa gerçekleri mi yazacak, bunu merak ediyorum. bu molotofcularda gaz yokken en cixinden maskeler takmalar, belde silah, elde polis telsizi. ne günlere kaldı memleket. savaş yanlısı başbakan ve yalakaları bu ülkede oldukları sürece savaş kaçınılmazdır.
teknoloji ve sosyal medya bu denli gelişmiş iken, hala ufak tefek oyunlarla halkı galeyana getirmek isteyen iktidar ve onun yanlı güçlerinin oynadığı, buram buram "şiddet" kokan bir provoke oyunudur. sonra çıkar derler ki, eylemciler polise taş atıyor. senin emniyet güçlerin bizlerin canına kast edercesine saldırırken daha mı iyiydi?!