elit geylerin itiraf edemedikleri kıro hayranlığı

gün geçmiyor ki elitist geylerin bir yönünü daha keşfetmeyeyim.efendim pek elit cihangirli,beyaz yakalı,uff turkiyea çok bozdu yeaa ben okyanus aşırı ülkede yaşıycam s.s diyen bir elit arkadaşımın içinde olduğu mevzudur.kendisi döşü gıllı,esmer bağrıyanık,steroid mucizesi değil amele kası sahibi,ağzında kürdanla gezen tiplere hayrandır.her gördüğünde vajinasının suyu haliçe karışan bu arkadaş kıro erkekleri avamlık,basitlik,varoşlukla suçlasa da aslında içten içe yanıyor.lakin cemiyet hayatına ve gittiği spor salonunda ki berkelere rezil olmamak için bunu itiraf edemiyor.iyi bir gözlemcinin gözünden asla hiç bir şey kaçmaz.laf aramızda kendisinin en büyük fantazisi ise konfeksiyon işçisi bir adamın ikinci karısı olmakmış.
sorunun kaynağı itiraz edemediği şeyi direkt yaşamaktan kaynaklanıyor aslında, sorun da demeyelim bir çeşit ikiyüzlülük bu.

"sosyal çevremde kaliteli elit tiplerle muhatap olurum ancak sevgilim mutlaka kaba hatta maço böyle sahiplenici olup üzerimde baskı kurmalı" şeklinde modelleri baya yaygınlaştı. burda kıro ibaresi de baya bir kaygan zeminde. onun yerine taşralı, köylü, kaba ve eğitimsiz sıfatlarını da kullananlar var ama kastettikleri şey temelde aynı.

duygusal dünyasını kendince kıro addettiği biri ile doldurmaya çalışıp, hayatının geri kalanını kaliteli(!) addettiği standartlarda yaşamak nasıl bir yaman çelişkidir. sırf sevdiği adam elit değil diye arkadaş çevresine sokmak istemeyen tipler var. ulan seviyorsan bari önünde dur sahip çık onu da yapamıyor. içinde kalite ve elit geçen her boktan nefret ediyorum, darlanıyorum, adeta içime kaçıyorum. elit beyler lütfen beni blocklasın.*

(bkz: pastoral erkek)
bir tespit bu denli mi doğru olur arkadaş?

kendini elit! sanıp koli parkında amele (aşağılama yok) tiplilere süpet alıkmaya teşne arkadaşlarım vardı benimde ve ironik şekilde cihangirde yaşıyordu onlarda.
acep ortak arkadaşlarımız mı var ha ciwanım

içindeki varoşluktan vaz geçememelerine bağlıyorum sonuçta civar avam semtlerden gelenler çoğunlukta cihangirde.
500 lira etmeyecek daireye 3000 lira para bayılınır mı lan? şekilciliğin bini bir para amma bunların hal-i pür melalini en doğru şu abimiz anlatmış.

http://ayisozluk.com/lnk/alii

ibretlik.

(bkz: ali mendillioğlu)
oo otekilelestirme ve diskriminasyon, alirim bi dal.
aslında dilde ve sosyal medyada kurulmaya çalışılan tipik doğru insan olma çabasıyla oluşturulan balonun sökülmeye başlamasıyla ilişkilidir. özellikle toplumun benimsemediği, dolayısıyla da topluma göre yaşamak zorunda olmayan gaylerin ısrarla '' toplum dili '' yle yaşadığını iddia edişi sadece bu konuda değil birçok alanda patlak vermektedir. mesela seks istese de sadece aşk arayanlar, ısrarla erkekliğinin altını çizenler, dudaktan dudağa gezerken başkalarına ahlakçılık dersi verenler gibi burda da durum farklı değil. oysa insan dilediğiyle '' karşılıklı irade '' dahilinde seks yapabilir, ilişki yaşayabilir. yeter ki kendimiz mutlu olalım, toplumu mutlu etmek için bir maske daha takmayalım.
böyle bir hayranlık var mı gerçekten bilmiyorum.
ama geyler arasında öncelik dış görünüş yani cinsel çekicilik oluyor çoğu zaman.ve kıroların da hepsi değilse de önemli bir kısmının çekici ve seksi olduğunu söyleyebiliriz.zaten beğeni olduktan sonra sosyal statü farklılıkları da ortadan kalkıyor.dolayısıyla gayet mantıklı gelen bir hayranlıktır.