enpara

finansbank'ın önderliğinde yürütülen bir proje.interaktif bankacılık

havale,eft,hesap işlem ücreti gibi ücretlerden muaf tutuluyorsunuz. yalnız her işleminizi mobil uygulama,telefonla çözüm merkezi ya da internet bankacılığından çözüyorsunuz. vay efendim gidip şubeye bireysel temsilcime danışayım yok.
yaklaşık bir yıldır kullanıyorum birikim hesabım var. bes mi yaptırayım yoksa hesap mı açayım diye düşünürken bunu denemeye karar verdim.

enpara.com size bir ana hesap açıyor. vaadesiz mevduat hesabı. bu hesabı açmak çok kolay. internet sitesi üzerinden basit bir önbaşvuru yapıyorsun , yetkili abiler sizi arıyor randevu alıyor. evinizde/işyerinizde randevu verdiğiniz saatte sizi ziyaret edip kısa bir sözleşme imzalatıyor , kimliğinizin fotoğrafını çekip yükledikten sonra da kartınızı ve minik bir iki hediye bırakıp gidiyorlar.

hatta arkadaş tavsiyesi sonrasında müşteri olursanız sizi öneren arkadaşınızın adına ağaç dikiyorlar.

tatlışlar, hiç sorun yaşamadım.

bu ana hesaba bağlı istediğiniz kadar hesap açıp kapatabilirsiniz tümü ücretsiz.
isterseniz bir hesapta gecelik faiz alın , diğer hesapta aylık faiz , bir diğerinde altı aylık vs. seçim sizin.

tüm finansbank atm lerinden para çekmek ve yatırmak ücretsiz. dönemsel kampanyaları oluyor örneğin ayda bir iki kere diğer banka atm lerinden de ücretsiz para çekmek gibi. ya da otomatik ödeme talimatı verirseniz gecelik faiz oranınız artıyor vs.

ben denedim memnunum da,
üye olmayı düşünen varsa hemen web sitesini ziyaret etmeli,
ya da telefon numarasını adını soyadını bana mesaj göndersin , adıma ağaç dikilsin.
çevremde önerdiğim kişiler de memnunken yakında bir ormanım olacak sanırım enpara sayesinde.
ısrardan eser bulunmayan, teması gülücük smiley kullandığı mesajlarla kuran, görünürde minik sanal bir banka ama aslında bir bankadan daha fazlası.
bugün aldığım bir e-posta ile artık tavsiye sonrası üye olan kişiler için ağaç dikmek yerine açev ile anlaşmışlar eğitim desteği vereceklermiş. vallahi tebrikler. adamlar çalışıyor.