erasmus değil orgasmus projesi

yeni şafak yazarı yusuf kaplan ın erasmus projesine giden gençlerden bir milyon çocuk doğması gibi kaynağı belirsiz bir haberi alarak sikine dolamasından çıkan sonuçtur. bununla da kalmayıp hızını alamayıp yardırmaktadır. avrupada bu projeye öğrenciler kendi aralarında orgasmus derlermiş. en son olarak ağzından köpükler saçarak şu tanımı yapmıştır:
erasmus projesi, bir eğitim projesi değil, soysuz, yoz, ahmaklaşmış küresel pagan bir kuşak yetiştirme projesidir.

tabi böyle zırva bir yazıya cevap olarak özgür mumcu da anlat açılırsın diye köşe yazısı yazmıştır.

yusuf kaplan: http://ayisozluk.com/lnk/ae0de5

özgür mumcu: http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/...
artık nasıl garip bir iş yapıyorsam bu adamla da tanışmışlığım var. hayatım boyunca tanıştığım tek menapozlu erkek diyebilirim. anlatamıyorum görmeniz lazım. ciddi psikolojik sorunları var. özgür mumcu'nun söylediği olay şaka değil adam gerçekten geçmişte bir şey yaşamış olmalı bu kadar pasif agresif davranış şekilleri sergilemek için. bütün varlığı adeta "ben hiç bir bok üretmem, üreten insanların da canını sıkmak için varım" diyor. erasmus yazısına da gelince, ayol okumadım bile... siz de okumayın bu şakirt tayfasını kendi aralarında eğlensinler yazışsınlar twitleşsinler.

edit: tutamadım okudum yazsısını. 2 saniyede psikolojik analizini de yaptım. bu adam sevişememiş belliki. ama öyle böyle sevişememiş. sürekli red yemiş, red yedikçe daha da pısmış * böyle kısır bir döngüye girmiş. pıstıkça daha da red yemiş. sonra daha da daha da çirkinleşmiş, ekstra para verdiği halde hayat kadınları bile bununla yatmamış. evlenebilmiş mi bilmiyorum ama yine de fark etmez, seks kelimesiyle bile aynı cümle içinde kullanılmması gerektiğinin kendisi de farkında. işte madiliği hep bu yüzden. kendisinin yapamadığı ve yapamayacağı şeyleri diğer insanların yapıyor ve hayatlarına devam ediyor olması bu adamı çileden çıkarıyor.
artık nasıl garip bir iş yapıyorsam bu adamla da tanışmışlığım var. hayatım boyunca tanıştığım tek menapozlu erkek diyebilirim. anlatamıyorum görmeniz lazım. ciddi psikolojik sorunları var. özgür mumcu'nun söylediği olay şaka değil adam gerçekten geçmişte bir şey yaşamış olmalı bu kadar pasif agresif davranış şekilleri sergilemek için. bütün varlığı adeta "ben hiç bir bok üretmem, üreten insanların da canını sıkmak için varım" diyor. erasmu yazısına da gelince, ayol okumadım bile... siz de okumayın bu şakirt tayfasını kendi aralarında eğlensinler yazışsınlar twitleşsinler.
akp zihniyetindeki bazı kurmayların (fikir üretip liderlik eden takım-taklavat), beyincik prototiplerinin yetersiz kalması nedeniyle, peniscik veya anüscük uzuvlarıyla muhakeme ve iletişim yapabildiklerini kanıtlayan beyan.

(erasmus projesi sayesinde gerçekleştirilmiş birçok araştırma ve proje vardır. öğrenciler de, akademisyenler de memnundur. herkes bir değildir. velev ki böyle olmasın, cinselliği özgürce yaşamak için yurtdışına çıkmanın neresi kötüdür? kimin neresiyle ne yaptığı kimi ilgilendirir?)