erdem yener

avea reklamları ile ünlenen sempatik oyuncu. aslında şarkıcılığı da var, ama halk onu komedyen olarak tanıdı, sevdi, şen yuvada da çok başarılıydı bu arada.

serideki favorim "siz de bırakabilirsiniz" temalı olan elbette.

belki adında çokta güzel bir şarkısı bulunmaktadır.

"geç" de güzel bir şarkıdır, eklemek istedim belkiye ilaveten.

http://ayisozluk.com/lnk/ace50a
sempati kazanmış bir yüz, güzel bir ses.
güzel sözleri olan bir de şarkısı ?belki? .
2008 yılında çıkarmış olduğu kirli adında bir albümü vardır ve konusunda oldukça başarılıdır. müziğin yanında karikatür, oyunculuk ve radyo programcılığı yapmıştır. son dönemlerde rol aldığı diziler ve avea reklamları ile halkın sempatisini kazanmış ve şöhret basamaklarını hızla tırmanmıştır.
albümdeki şarkıları;

input (entrümantal)
kaybeden
belki
sert
öz
geç
o
anlama
hayvan
uyu
son
uzun bir aradan sonra çıkarmış olduğu rüyalar kızı adlı single çalışması ile müzikal anlamda yeniden hatırlatmıştır kendisini...


son instagram paylaşımında "hayır demesini öğren!" demiş, mesajı çakmıştır.

"paylaşacak çok şeyim var daha. anlatmak kadar dinlemeye de enerjim var. göz göze gelmek, birlikte söylemek, aynı şeye ağlamak ya da aynı sebepten gaza gelmek... birlikte yapmayı sevdiğimiz ya da özlediğimiz ne varsa. milyarlarca yıllık dünyanın denk geldiğimiz zaman dilimine küfretmekten de içim şişti bi yandan. e bu işte anasını satayım. bunu yaşıyoruz. artık asıl mesele neyi yaşadığımızdan ziyade yaşadığımız üç kuruşluk hayattan ne anladığımız.
başkası ne diyor umrumda değil. senin de olmasın. kapat kulağını, sevdiğin şarkıyı aç ve çocukluğunu hatırla. o hatıralar kadar o duygulara da sahip çık. hayir demesini öğren. sana keyif veren her şeyi sev. çok sev. çok sahip çık. dik dur. bugünleri de gülerek hatırlarız elbet. hemen konser olsun kavuşalım da konuşmak yerine göz göze durup şarkı söyleyelim. zira çok özledim. "
insana güldür güldür'ü bile takip ettirir, o derece bir insan kişisi.