erdoğan'ı halife olarak tanıyor ve biat ediyorum

eski akşam gazetesi yazarı ve haber koordinatöru atılgan bayar beyanatı.

twitter'dan erdoğan aşkına yönelik; kutsal emanetler, ulema sınıfı, şeriat ve lanetlenmiş kavimler üzerine tweet yardıran bayar; uzaktan bakıldığında erdoğana tutkulu bir aşk beslediği zehabı yaratıyor. lakin ifadeler hayranlıktan ziyade platonik bir aşk minvalinde, ne diyelim allah mutlu mesut etsin. halifelik ilan edilmiş de haberimiz yoksa ve uhrevi hükümler bu aşka cevaz veriyorsa, bize düşen bir yastıkta kocamalarını dilemek.
bizim milletteki bu hukumdara ve ondere tapinma oldukca cok duyacagimiz soz.kimu varligini senelerce olmus bir adama borclu oldugunu dusunur kimide halife ilan eder.
e gerizekali halifelik dort halifeden sonra bitti.tabi senin gibi denyolar o zamanda vardi ve bu kurumu devam ettirdiler.
kendilerini allahin yer yuzundeki golgeleri ilan edlip saltanatla luks icinde yasadilar.senin gibiler ise ya bok yoluna olduler yada aclik icin de.
kula kullugun update edilmis hali. versiyon a.k.p - 2013 en/iso ile sosyal medya eklentilerindeki eksiklikler onarilmis, artik her ortamdan kula kulluk etme olanagi gelmistir. **grizekali uzmanlar bir sonraki versiyonda telekinezi eklentisi yapacaklarini duyurdular... böyle yaklasiyorum olaya.