eren sandal

uzun zamandan beri müzik piyasasında olmasına rağmen çıkışını ajda pekkana verdiği sev beni şarkısıyla yapan rüzgar adlı single çalışmasıyla piyasaya giren ve gönlüme göre albümüyle kendi yağında kavrulmaya başlayan dün akşam canlı dinlediğim eğlenceli kişilik.

o gecenin kaydı youtubea düşmüş olup çekim yapan arkadaş enseden bolbol benide çekmiştir. 1.25te eller havaya yapan sevgili yazarınız bankacibeardır.
12 aralık tarihinde saat 22de nişantaşı melon 24 de ücretsiz konser verecek güzel sesli adam. arkadaşını yalnız bırakmamak için sözlüğün bankacısı orada olacaktır.
albümü gönlüme göreyi aşağıdaki linkten dinleyebileyeceğiniz kişi.
http://www.ttnetmuzik.com.tr/#album-Gonl...
yaklaşık bir buçuk saat sonra nişantaşı melon 24te sahne alacak opera eğitimi almış dinlenesi insan
1986 doğumlu güzel sesli hak ettiği yere gelmeye çalışan müzisyen. büyük mücadelelerden sonra yeni klibi 26 mart tarihinde kral tvde yayınlanacaktır. klip şarkısı da ahanda buradadır:
ve nihayet klibi bugün gösterilen yolunun şansının ve bahtının açık olmasını istediğim güzel insan.
29. yaşını 2 gün önce kutlayan aralık ay'ı gibi 2. solo albümünü çıkartacak ve umarım artık şeytanın bacağını kıracak olan sevdiğim insan
doğan grubu müzik firması dmc ile anlaşma imzalamış olan eski dost
yeni single ı matem i çıkartmış müzik ada'mı... yarın kralpop tv de izlenmeye başlayacaktır,... yolun açık olsun monşerim...
6 senedir öyle ya da böyle tanımaktan büyük keyif aldığım sesi sohbeti keyifli müzik insanı... adamı...
yeni teklisi rap rap rap ı tüm platformlarda dinleyebileceğiniz müzisyen