ergün poyraz

bu adam enteresan bir gazeteci.

tayyip erdoğan, tarikatlar, tarikat ve siyaset bağlantıları ile ilgili kitaplarını görürdüm. yükselen anti erdoğan dalgasının ürünü mü bu kitaplar diye kendi kendime sormadan da edememiştim.

sonraları fetullah gülen'le ilgili bir kitabı elime geçmiş ve edindiğimi bilgileri sağa sola satmaya başlamıştım. o sıralar feto meto yoktu daha. ve bu arkadaşlar da ergenekondan içeride yatıyorlardı. bazı arkadaşlarımla ciddi tartışmalar yaşadığımı biliyorum. olur mu öyle şeyler, yalandır dolandırlar havada uçuşuyordu. şimdi bakıyoruz da adam zerre sallamamış. ha bağlantıları şüpheli gelebilir, haber kaynakları amalı olabilir... bilemiyorum netice gün gibi ortada. bilgi bombardımanı halindeki kitaplarını tavsiye ederim. bugün bu kitaplardaki bilgiler size tanıdık gelse de şaşırtacağına eminim.
adamın hasıdır. erdoğan ve fetö hakkında çok ciddi iddiaları vardı yıllar boyunca, fetö için ne dediyse haklıymış dedirtti. aynı zamanda fetö'nün müslüman olmadığını da iddia etmektedir. geçtiğimiz aylarda anadolu yakası otogarında ayaküstü karşılaşmıştım. bir süre bakıştıktan sonra tanımamazlıktan gelmeyi tercih etti. sağlık olsun her zaman baştacıdır.