erkek ve kadın vardır eşcinsel diye bir şey yoktur

ünlü rus kadın atlet yelena isinbayeva’nın, gökkuşağı renkli oje süren isveçli atlet emma green tregaro’ya sarf ettiği sözler.* cinselliği üstün ırkların mücadelesi olarak tanımlayan atlet aslında klinik bir vaka.

dünya rekortmeni atlete göre eşcinsellik yok hükmünde varsa da yasaklanmalı hatta devlet tekelinde olmalı, şöyle diyor:* “biz kendimizi normal insanlar olarak değerlendiriyoruz. bizde erkekler kadınlarla, kadınlar erkeklerle yaşar. tarihimizden gelen bir şey. bu konudaki protestolar ülkemize saygısızlıktır. yurttaşlarımıza saygısızlıktır çünkü biz rusyalıyız. avrupalılardan farklı olabiliriz. biz onların ülkelerine gittiğimizde onların kurallarına uyuyoruz”

atlet ülkesinde kahraman olarak ilan edilirken, rus lgbt kuruluşlarının protestosuna maruz kaldı. bu arada bir kaç gün önce çıkarılan yasa ile 2014’te sochi’de düzenlenecek kış olimpiyatları’nda atletler ve seyirciler homoseksüellik içeren davranışlarda bulunamayacak, aksini yapanlara dava açılıp hapse açılacak. ne diyelin allah akıl versin, olmadı fikir versin o da olmadı paralel evrene falan yollasın bunları.
cinselliğin tarihsel ve geleneksel bir kavram olduğunu düşünen bir beyinden çıktığı için "yok" hükmündeki görüştür efendim. ciddiye almayınız, aldırmayınız. it ürür, kervan yürür.