erkeksi olmayı eşcinsellikten utanma olarak yorumlamak

özellikle açık eşcinsellerin yaptığı yanlış durum.
erkeksi olmanın kimseye zararı yoktur faydası da yoktur.tıpkı feminenlik gibi bir varoluşun dışa vurumudur.bunu ayıp ve kötü göstermeye çalışmak feminenliği alçaltmaya çalışmaktan pek farkı yoktur.

böyle düşünen mi varmış? ey sözlük, sen nelere kadirsin.
ötekileştirmektir, erkeksilerin feminenleri ötekileştirmesi gibi.
yıllardır ailem gay oldugumu gayet biliyor buna rağmen erkeksiyim,gay olmak demek kadınsı veya feminen olmak demek değildir ki! benim anlamadığım nokta bir çok gay in son donemdeki takıntısı ya zayıf ( fit ) olmak yada kaslı vs olmak bunların dısındakilere gay gözüyle bakmayan bir ton tip görüyorum... bu neyin kafası sözlük?
başlık olarak ve girilen entrylerde sorun olduğunu düşündüğüm başlık. açık bir eşcinsel olmak demek feminen olma anlamına gelmemektedir. sadece cinsel yönelimini toplumla paylaşan anlamında olduğunu sanıyorum.
bunu diyen ya cahildir ya da turkiye'de yasiyordur. turkiye'de yasiyorsa eksik bilgiye, gormus-gecirmislige bagli olarak sasirilmamalidir. lgbti bireylerinin daha hos goruldugu ve daha acik oldugu yerlerde denilirse gulup gecilerek cahil damgasinin vurulacagi kisisindir.