eşcinsel peygamber

(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
yaratıcının kitap ve sahifelerde bariz yasak kıldığı eşcinsellik kavramını, diğer insanlara örnek teşkil olması için görevlendirmiş birine yüklemesi çok tuhaf bir kargaşa olurdu.
(bkz: eşcinsellik günah diyen eşcinsel peygamber)
(bkz: yok artık sayın seyirciler)
neden olmasın?, dedirtendir. onlar da fani değil miydi?
aslında bir ara hz. davudun kralın oğluyla birşeyler yaşadığını okumuştum (gerard messadié'nin davut kitabı) ne kadar doğru bilinmez, olsa ne olurdu, ne güzel olurdu, iki cinside anlayabilmesi şahane olurdu
umarım ışid'den kimse sözlüğü okumuyordur.
(bkz: kafası kesilecek sözlük yazarları)
neden olmasın ki? doğduğumuzdan, belki de ana rahmine düştüğümüzden beri eşcinsel olan bizler insanız da peygamberler değil mi? ama bunu diyebilmek için de kutsal kitapları meclis dışarı etmek gerekiyor sanırsam. çünkü onlara göre biz günahkarız. en basit örneği lut kavmi. bunun yanında kimi din adamlarına göre aslında lut kavminin helak edilmesinin sebebi eşcinsel yönelimler değil, toplumun huzurunu bitirecek derecede olan, aşırı cinsellik yüklü davranışlar. örneğin; pedofili, ensest gibi. buradan sonrası kişinin inancına kalmış. kişi şayet "bence bu konuşan kimi din adamları haklı, helak olmanın sebebi eşcinsellik değil. bizim dinimiz hoşgörü dini" diyorsa bu açıdan pek ala eşcinsel peygamberleri de kabul edebilir. fakat kişi "yok öyle bir durum. bariz belli, kavim eşcinseller yüzünden yok oldu. hasta ruhlu sapıklar" derse bu başlığa inanmayı bırak dile getirmesi bile beklenemez. bunlar dine inanan kişilerin vereceği tepkiler. tüm bunların yanında bu çelişkili ifadeleri görüp allah'a inanmayan kişiler "madem bu kadar kutsal bir kitap, niye bu kadar çelişkilerle dolu? madem günah o zaman niye yarattın? günah olduğunu söyleyen bir tanrı tabi ki eşcinsel peygamber yaratmaz hatta yaratmayı bırak böyle çelişkili bir varlık olamaz" diyebilir ya da şunu diyenler de olabilir: "tanrı var ama kutsal kitaplar denilen kitaplar yalan, onlar değiştirilmiş ve tanrı her insanı yarattığı gibi sorumluluğunu alıp onları tabi ki sevecek. o yüzden eşcinsel peygamberler olabilir".