eski sevgilinin evinde kalan donlarınızı iade etmekten kaçınması

onca eşyası var ama sadece ve özellikle istenen donlar. ilginç. bir kaç kez dile getirdi ama vermeyeceğim ulan artık onlar benim tapulu malım.*

o değil de diyanet işleri sikkodan ve ahlak konularını zorlayan beyanatlar vermek yerine bu konuda fetva verip biraz hayır hasenat işlemeli bence. iade etmek caiz midir değil midir hocam bah hele. yaşanmışlıklar var o donlarda oy nasıl verem fln.
eski sevgili çamaşırı ne yapılır ? bilemedim. böyle bir durumu hiç yaşamadım ama ben eski sevgilimde masaj yağı ve bir kutu prezervatif bırakmıştım. geri de istemedim ama zaten çok sürmeden tüketmiştir.

amaaaann helali hoş olsun yani
donları iade edilmeyen eski sevgilinin kirli çamaşırlarından korktuğunu gün yüzüne çıkarır minvalinde başlıktır. oysa sevişme öncesinde henüz temizken sadece baştan çıkarıcı bir unsur olan o donlar, kirlendikten sonra aşk acısıyla da soslanınca artık ne makinede paklanır, ne de intikam için tetikte bekleyen zihinlerde. kimbilir o donlar eski sevgilinin bedeninde hangi şehvetli ruhların kimliğine bürünmüş, hangi sevgili adaylarının evinde unutulup bedenden bedene, ağızdan ağıza çekiştire çekiştire dolaşmıştır. ve nice soğuk yenen yemekler sonrası donlar da çözülünce eski sevgilinin beden sıcaklığı normale dönebilmiştir.
onun donları da bendeyse sorun olmayan şeydir. üzerine kokusu da sinmişse... ama ben yine de onu isterim. donuyla ve her şeyiyle.
olabilir kaçınabilir.
eski sevgiliyi unutamadığı için ondan bi hatıra saklamış ta olabilir.
düşününce mantıklı geldi,hiç yapmadım ama ilerde ( inşallah) olacak sevgilimin donlarını alıkoyabilirim.
üşeniyor olabilir. şahsen eski sevgili donu ile ne yeni sevgililer yaptım, hepsini donumda salladım.**