eski sivas ülkü ocakları başkanı'nın 15 yaşındaki çocukla basılması

sosyal medyaya bir video ile aktarılan istismar olayı. videoda oğuz bulut adlı kişi 15 yaşında olduğu iddia edilen biriyle aynı yatakta basılıyor. sonrasında ailesi de istismarcıyı tartaklıyor. haber organları konuya ülkü ocakları eski başkanı üzerinden gitti, faşizme karşı bir habercilik yapıldı ama aslında 15 yaşında istismar edilen çocuk hiç konuşulmadı. çocuğun neler yaşadığından veya şuan ne durumda olduğundan, ileride bu çocuğu nelerin beklediğinden hiç bahsedilmedi. oğuz bulut'un arkadaşı olduğu söylenen sedat peker ise konuyu önce lgbti'lerin fetöcüler tarafından yaratıldığını dile getirdi fakat sonra özür diledi.

https://ayisozluk.com/sedat-peker.html?e...

ilgili video şurada;

olay yiğit karaahmet'in "yattığımız ülkücüleri açıklarsak insan içine çıkamazsınız" tehdidini hatırlatmıştır. sosyal medyada insanların konuyla ilgili düşüncelerini okurken ne kadar homofobik beyinler olduğunu bir kez daha gördük. (bkz: istismar üzerinden homofobi kusmak )
adamın yaptığı iğrenç bir şey. her fırsatta can güvenliğimizi tehdit eden bir oluşumun başında yer almış olmasına rağmen bu ikiyüzlülüğü bir yana, yaşça kendisinden çok küçük bir çocuktan faydalanıyor olması gerçekten mide bulandırıyor. 15 yaşındaki bir çocuğun mantıklı davranmıyor oluşunaysa pek şaşırmadım. zaten şu videoyu gördükten sonra hiçbir şeye şaşırmak mümkün değil. sinsice eve gelip çocuğu adamla basmak üzere plan yapan, "çocuğumu mu sikiyorsun?" gibi bir cümle kuran, sonra da adamı ifşa ederken yüzü gözükmese bile çocuğu da ifşa ediyor olduklarını düşünmeyen bir ailenin çektiği şu video yeterince konuşuyor. cinselliğini olması gerektiği gibi kendi yaşıtlarıyla yaşayıp sağlıklı biçimde keşfetmesi gereken çocuk muhtemelen baskılanmanın sonucu olarak bu adamın pençesine düşmüş. gerçekten yazık.
esrar icip sikisiyolar amk keyfe bak
oncelikle pedofili serefsiz it.ayrica burada uzuldugum tek sey cocuk evet cocuk malum ailesi tarafindan artik nasil baskilandigini dusunsenize bir de o cocugun kendi psikolojisi dusunmek bile istemiyorum...
ah evladım vah evladım