facebook ta beğenmedim butonunun olmaması

sinirlenilen durumdur. bu sebeple ortam gitgide bir ego yığınına benzemektedir. aynı bardağın dolu tarafını görmek gibi insanda kendisinin beğenilen tarafını görmeye başlamıştır, kusurlarından kimse bahsetmez. git gide götleri kalkar ve bilgisayardan kalktıklarında hayat sıkıcı gelmeye başlar, çünkü o kadar da 'beğen'ilecek yanı yoktur, kimse sözle dile getirmez. bu insan bir zaman sonra facebook bağımlısı olmuştur
facebook arkadaş sitesi olduğu için olabilir. yani kimse arkadaşının kırılmasını istemez. sosyal bir birliktelikte bu insanları birbirine düşürmek iyi değildir. biz bile tanışmadığımız halde sözlükte verilen boş oylara o kadar kafa yorarken beğenmedim butonu olmaması hayırlı ve isabet olmuştur.
' erdemlilik her zaman iyi sonuçlar doğurmayabilir' dedirten yorumlara sahip başlıktır aynı zamanda
türkiye de işlenecek olan en az 100 cinayetin gerçekleşmesini engellemiş olan uygulamadır. insanlar paylaştıkları "sanal şeylerin" beğenilmesi için neredeyse yalvaracak kadar düşmüşlerse bana çok uzak gelmiyor beğenilmedikleri için cinnet geçirmeleri.
yanlıştır bence tiksin butonu dahi olmalıdır.
olsaydı eğer, seri eksi oy veren ibne faciası facebook'a taşınırdı ve kan çıkardı. adamın canını al facebook'una karışma türünde insanlar tanıyorum.
şuanda facebook'ta yaygın olan yalakalık mevzusu ortadan kalkmış olurdu. çoğu arkadaşlık sarsılabilirdi, gerçi beğenmedim diye arkadaş kalmayacak bir durumdaysak öyle arkadaşlığın ben taaaa .............................


seri eksileyen ipne'nin face aleminde yer edinememesine müsebib olay
aslında olay zuckerberg'in hayata pozitif bakmasının sonucudur .