facebookta ülkeyi kurtarmak

sadece fotoğraf-laf-video paylaşarak ülkesini kurtaran dinozordur.bunları paylaşırken arka fonda serdar ortaç çalmaktadır.
vatan sağolsun ki kablosuz modemle vatan savun - hayki
sorsan hepsi gündeme internetten isyan etmiştir - ayben

saçma bir olaydır. internette soma faciası yaşandığındaki gibi bu tür olaylarda 2-3 gün sonra kaldırılacak profil kapak fotoğraflarını güncellemek olabildiğince saçma bir iştir. madem böyle bir şey yaptınız. 2-3 gün sonra kaldırmayacaksınız! bu işe beğeni almak için yapılan prim denir. başka bir iş değildir. zaten o kadar saçmadır ki rapçiler bu durumu ele alıp dalgasını da geçmiştir.
sokağa çıkıp masum terörist demeden kürtleri öldürmeyi düşünmediği için alay edilen iyi insan. ama unutmayın yeri gelince bu insanlar sokağa inmeyide bilirler.
bir de bunun gay accountlarda ülke kurtaran versiyonu var. adam planetromeo'da profiline sik'inin resmini koymuş, arayış kısmına gerçekler acıtır ve fena acıtırım yazmış; profile de "vatan bölünmez!!1!!!!1!" yazıp eklemiş. siksen sikilmez öldürsen ölmez.

(bkz: sikiyle ülkeyi kurtarmak)
sözlükte kurtarmaktan pek farklı olmayan hallerdir. kimi kime anlatıyorsun durumu söz konusu çoğu zaman. sözlükte de kendini pazarlayanlar var mesela!!bir1!!