football manager

futbol hastası bünyelerin* yaygın olarak oynadığı fm kısa adıyla bilinen, olaya teknik direktör gözüyle bakmanızı sağlayan, bağımlılık yapan pc oyunu serisi. oynamadığınız anlarda kafanızda sürekli taktikler çizdirip, transferler yaptırmasıyla da hayattan da soğutan bir tarafı var.
cm 2003 ile başlayan serüvenimin 2004 den sonra isim değiştirmiş halidir.sene olmuş 2013 hala oynarım, ne finallere girmedim,ne randevulara gitmedim,ne işlerimi erteledim... sırf final,yarı final, çeyrek finaller yüzünden.bütün gençlik yıllarımın şahididir,gecelerimin dostudur,gündüzlerimin güneşidir, öyle severim ben bu oyunu.bana neler mi kattı? saysam neler neler, oyun deyip geçmeyin,çok artıları var düşünce yapısına.
fm 2012'nin türkçeleştirilmesi için yaptığım katkıdan dolayı da, gözümde ve gönlümde ayrı bir yeri olan oyun.
erkeklerde koltukta fazla oturmaktan kıl dönmesine yol açabilecek tehlikeli bir oyun, dikkat biraz.
ömür törpüsü futbol menejerlik oyunu. 2001 den beri müptelasıyım.bu oyunu oynarken kendimi o kadar çok kaptırıyorum ki takımım iyi gidince günüm güzel geçiyor takımım kötüye gidince moralim bozuk falan oluyor. sevdadır fm tutkudur. üzerine saatlerce konuşulur. sevgililerle tartışılır. anne babadan azar yenir. ama değer. şunu biliyorum ki 2045i falan görürsem hala o oyunu oynuyor olurum.
cm 03-04 ile başladım ben. o zamanki ekip sigames'den ayrılıp sega'ya geçince cm'nin aı oldu fm. en çok satan oyunlardan biri. fm-05-06 duşında hiç bir seriyi kaçırmadım. kaçırdığım da bilgisayarımın kaldırmaması yüzündendi.
hastasiyim yani 0 derece yani