funda özkalyoncuoğlu'nun kürk mantolu madonna gafı

tv8'de yayınlanan aramızda kalmasın isimli programda "yorumcu ve eleştirmen" olarak bulunan funda özkalyoncuoğlu kişisinin türk edebiyat tarihinin mihenk taşı denilebilecek eserlerden olan sabahattin ali'nin kürk mantolu madonna'sına yapmış olduğu yorumlar ile ağzım beş karış açık kalmıştır. hayır bilmiyorsun bari sus! sıçtın bari sıvama! işte bu kadın ve türevleri tam da herbokolog dediğimiz tanıma uyan kişilerdir. ayrıca kendisinin sergilemiş olduğu tavır psikolojide dunning-kruger etkisi olarak geçmektedir ve ne yazık ki toplumsal acı gerçeğimizdir.

izlerken başkasının yerine utanmak isteyenler için olay yeri;

kitabın sadece içilen kahve kenarında instagram pozu olduğunu söylese daha sempatik olacaktı. ah be teyzem madem bilmiyorsun neden yorum yaparsın.
1943'de madonna var mıydı diye soruyor birde. sanırsın sovyetler birliğinden bahsediyor.
ay bana bir şeyler oluyor , birisi şu salaklara kürk mantolu madonnanın "o" madonna olmadığını söylesin .
aslında kitaptan hiç haberleri olmayanların aklına , sahiden de ilk önce, pop figürü madonnayı getiriyor, ama kadının hem okudum demesi, hem altını çizebileceğim bir nokta yok demesi, hem de o konumda bulunması , işi içinden çıkılamaz bir yere getirmiş, yine de kadına saldıranların kaçı o kitabı okudu merak konusu tabi