gay accountlarda başkasının fotoğrafını kullanan bünye

iki gruptan oluşan; ilkinde dünyaca ünlü manken fotomodel ve porno starların fotoğraflarını kullanarak kabak gibi "bu ben değilim annem zaten şekil a'dan belli" mesajı veren; ikinci grupta ise çok beğendiği ve başka profillerden aşırdığı sik, meme, kalça, göt, göt deliği, surat ve vücut fotoğrafları kullanan çalma-çırpma yanlısı bünye. bir insan başkasının sik fotoğrafını kendi fotoğrafım diye yutturacak kadar ne yaşamıştır ne çekmiştir tarih, meskukat** ve psikoloji bilimciler açıklasın.

öncelikle komik bir durum tabi gülerim abi buna ben; yani böyle yarılırım falan. kendi fotoğrafını kullanmayacak kadar kendinle barışamama hastalığına yakalandıysan ya dükkanı kapat git ya da hiç fotoğraf koyma olsun bitsin. olayın ikinci ayağı ise ahlak ve suç boyutu. yapılanın ahlaksızlık olması yanında gay kanal dahi olsa bu şekil kullanımların türk ceza kanunu anlamında tanımlı sahtekarlık, dolandırıcılık ve nitelikli dolandırıcılık suçu teşkil dettiğini belirteyim. peh adama bak hem suçlu, hem ahlaksız hem kendiyle barışık değil. daha ne denir bilemedim.
yılandan korkmam bunlardan korktuğum kadar .
en gıcık olduğum tip. yaw bir de tanınmış adamların fotoları kullanıp mesajda da fotoğrafa yaptıkları yorumlarda "evet benim" demiyorlar mı?
kendini beğenmemenin yanında bir diğer sebep de; gerçekten tanınmak istemiyor oluşlarıdır. o yüzden kaybedecek birşeyleri de olmadığı için haliyle, alır kullanır resimleri.
facebookta oldukça yoğundur bu tipler.