gerçek kesit

flash tv'nin medar-ı iftiharı, muhteşem reality şov programı. perihan savaş sunardı. canlandırmalarda sarı bıyık olarak ünlenen ve asla adını merak dahi etmediğim, o isimle akılda kalan bir adam vardı ki, o adamın oyunculuk yeteneği ile gözlerimden yaş gelirdi.
muhteşem oyunculuklara gebe sahneleri vardır bu programın;

tv ile ilgili ne kadar ödül varsa tüm ödülleri alması gereken bir yapıt...
hiç rol yapamayan ben bile o kadar kötü oyunculuk yapamam o yüzden gerçek kesit oyuncuları önünde saygıyla eğiliyorum.
küçükken çok korktuğum program. sanırım perihan savaş'ı sevmeme nedenlerimden biri bu program.
bir dönemler perihan savaş'ın sunduğu,sonrasında anonim olarak devam eden flash tv vazgeçilmezi. o kadar güzeldir ki,sabah onun yüzünden işe geç kalınabilir.
geçmişte yaşanmış veya günümüzde yaşanabilecek olayları canlandıran bir dizidir. dizide her türlü konuya yer verilmektedir. kız kaçırma, adam öldürme, hırsızlık vb. konular dizinin ana öğelerindendir. ilk yıllarında çekimleri bursa'da yapıldı. 1993 yılında ilk olarak ünlü oyuncu perihan savaş'ın sunuculuğu ile başlayan gerçek kesit, zamanla değişikliğe uğramıştır. türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biridir. 2008 yılında dizi sona ermiştir. "sarı bıyık" ve "kaleci saçlı adam" gibi lakaplar bu dizide kullanılmıştır.
kanıt dizisinin çakmasını nasıl yaparız diye düşünüldükten sonra ortaya çıkan yapıt
televizyon ekranlarının gördüğü en shit posting servisi. senarist ekibinin yazım faaliyetini güvenli bir uzaklıktan izlemek için baya para verebilirim.