gey şeytanı çıkarma ayini

tüm kendini gizli,ahlakçı,cehennemlik,günahkar hisseden ibnelere müjde a dostlar.derdinizi dermanı taa nijerya da bulundu.havuza girip eşcinsel mikrobu kapan nijeryalı arkadaşın ruhunu ele geçiren ibne şeytanı bir ayinle heteroseksüel yaptı.şeytan burda stefilokok bakterisi formuna bürünüp oral yolla vücuda girmiş.acaba ben nerden kaptım bu ibnelik mikrobunu.inanmıyorsanız kanıtları var hemide videolu.
yaptığım bu kıyağı unutmayın sakın.yalnız sıkıntı rahip hristiyan benim gibi müslüman ibneler için biraz zor.inşallah bir imam bu yöntemi islama yorumlar.hemen gidip bir nijerya bileti alın ve bu pislikten kurtulun.onur yürüyüşlerinde götünüzü başınızı açmayıp normal bir hayata merhaba dersiniz.

http://www.dha.com.tr/nijeryada-homoseks...
the gayxorcist adeta. yıl olmuş 2015, adamlar atomu parçalamak, mars'a yerleşmekten bahsediyor; dünya'nın başka bir tarafında insanlar nelerle uğraşıyor.
korkmama neden olan görüntüler içermektedir. korkutan şey içimden çıkar giderse o kadar tatlı adamlarla yatamayacak olma endişem. ne varsa seküler düzende var.

(bkz: çayın yanında gay bilimi alır mıydınız)