gezi

ülkemizde 'gezi' kelimesi son dönemde yaşanan olaylar nedeniyle iki farklı şekillerde anlaşılmaktadır. birincisi; 'gezi olayları' iken, ikincisi ise yine normal bildiğimiz 'gezi'dir. gezi, toplu olarak ya da insanın kendi başına yapmış olduğu ziyaretken, 'gezi olayları' ise istanbul'da yer alan 'gezi parkı'nın imara açılmasına karşı çıkılan bir durumdur. bildiğimiz geziye gelirsek, bu geziler için çeşitli firmalar ve organizasyonlar bulunmaktadır. birçok kişi, genel anlamda topluluk ile birlikte belirli yerlere gezi düzenleyerek, bu aktiviteyi gerçekleştirmektedir.
polis orantısız güç kullanıyor mu ? ne dersiniz ? acele etmeye gerek yok , zaten hepimiz buradayız, sonrasında bizi kazıyacak biri varsa tanımak isteriz..

işte bu kadar balık hafızalıyız maalesef, bir sene önce yaşananlar umrunda olmuyor vatandaşların, balık hafızalılık durumu budur..

bunu neden yaptın sayın zat? korkmadan soruyorum, bu insanlara bunu neden yaptın? sadece bu da değil, neden herkesi terorist ilan ettin? sen kendin nesin? cevaplanması gereken sorular var sanırm..