guild wars 2

ilk çıktığı zaman nasıldı bilmiyorum ama şuan oyun living story ile ortalığı dağıtmakta, sürekli gelen patchler ve ilerleyen hikaye ile oyun önceden kötüyse bile toparladı diyebilirim, zaten ilk halinde ki trait sistemi achivement sistemi falan hepsi değişti ve pvp konusunda büyük yeniliklerde bir daha ki patch ile birlikte geliyor.

ama tek başıma çok sıkılıyorum eğer oynamak isteyen, takılmak isteyen olursa mesaj atsınlar hoş olur, güzel olur.
sınav sonrası başlamayı düşündüğüm mmorpglerden biri. the elder scrolls online ile arasında kaldım ama ne yapsam bilmiyorum. high elfimi alıp asil asil tamriel'de gezmek mi yoksa ilk çıktığı günden beri hayalini kurduğum dünyaya girmek mi? cips seçmek kadar zor bu!
guild wars 2: heart of thorns bu yaz çıkacağı söylenen ekpaketi bulunmakta yeni bir class, yeni skill / trait vs sistemleri bir nevi eski classlara alt classlar geliyor . pvp haritaları yeni kıta haritası vs gelicek oyun baştan aşağı yenilecek
(bkz:path of fire) 2. ek paketi çok iyi olmuştur. oyuna mount sistemi gelmiştir. devasa haritalar eklenmiştir ve şuan living season 3 te yardırmaktadır. hikayesinde 7 tanrının neden gittiği ejderhaların önemi ve gücü, tanıştığımız gibi kaybettiğimiz karakterler, büyüyenler, değişenler, bir çok şey açıklanmış ve bir çok gizem katılmıştır. harika oyun 10/10 gg.
single rpg tadında oynayabileceğiniz gibi online olarakta çok yardımsever bir topluluğa sahip olan mmorpg. hikaye, olay örgüsü ve grafik gibi birçok bakımdan da gerçekten tatmin edici