guruldamak için sessiz ortamları tercih eden mide

garip ve biraz kaprisli bir midedir. öyledir ki normal zamanlarda hiç guruldamayan mide,sınavlarda,kütüphane gibi sessiz ortamlarda guruldamayı tercih eder. amacı tüm dikkatleri sizin üzerinize çekerek,sizin üzerinizde nasıl bir iktidarı olduğunun göstermektir. <br> <br>psk2:allah belanı versin,rezil ettin beni itoğluit. <br>mide: ahahahah bana iyi davranmak zorundasın köle.bol bol su içeceksin,alkol tüketmeyeceksin ezik. <br>
tam bir yavşaktır. sınıfta çıt bile çıkmayan bir sınav esnasında guruldayan mide sizi yerin dibine sokarken arkadaşlarınızı gülme krizine sokabilir. guruldayacağını anladığım zaman öksürerek gürültüyü kapatmaya çalışırım ama işe yarıyor mu bilmiyorum.
her zaman bunu yapan midedir. sessiz ortamları beklediği gibi yanında birinin olmasını da bekler, yalnızken ses çıkarmaz kerata.
o gurulduyan midenin 2 amacı vardır ya açızdır(ki biz genelde aç kalmıyoruz) ya da yeni yemişizdir(%97 bu geçerli bizim için) ve sindirmimiz başlamıştır .
şirinlik göstergesidir, bu kadar doğal, hem gerçek hemde manevi anlamda içten olan *, farklı, duyulması gereken ses.
guruldamayan mide mi olur, hatta bu senfoniye bazen karındaki diğer organlar da eşlik eder oh tam evlere şenlik.
yas tutan insanların arasındayken, kahkaha atıp kendimi asansörde bulmama neden olan güldürücü ses. diğer bir vasyasyonu sevgilinin kollarının arasındayken, karnını öpmeye neden olan güzel ses.