hac ibadetinden ayağının tozuyla yeni dönen göt hastası amca

telefonuma gelen ve şaka olduğunu düşündüğüm mesaj. aynen şöyle:

"yavrum bugün hactan döndüm ve çıldırdım, ordaki erkekler bile senin hasretini gideremedi. götünü özledim. bildiğim bir kaplıca var benim hanımdan gizli bu akşam gidip gelelim. yemen içmen benden hatta orda beğendiğin olursa sikişin de benden. şu an müsait değilim sakın arama ve yazma. ben seni 2 saat sonra arayacağım."

numarayı geri aradım tabi. bir hanım çıktı ve dedim ki: "bu hattı hacı bir bey mi kullanıyor?" evet dedi. adımı sordu ve kapadım. şaka sanırken, mesaj atan elemanın haçtan dönen ve bir ara yüz vermediğim eski bir komşumuz olduğunu öğrendim. adamın ciddi gözü varmış bende, dahası ben de değil götümde. böyle bir olay. 2 saat sonra karısını atlatmış olmalı ki beni aradı, "yanlış yazmışım sana değildi" deyip suratıma kapadı. yani bu nasıl bir manyaklıktır bilemedim, ya hiç yazma ya da yazınca kıvırma adam ol canımı ye. öyle mahalleli ile yatan biri de değilim, konu komşu piç olmuş sayın sözlükçüler. napam ne edem ben, nerelere gidem nasıl nasıl edem.
kalbi ak pak, yüzü gülpembe ayıcan.
sen alemi ne sandın, alem seni kandırır ayıcan
bir gül bahçesi gibi, bülbüller sana hayran ayıcan, ayıcan, ayıcaaan... puuu onun sıfatına yapılır mı öyle öküzlük.
1 aylık mecburi cinsel perhiz sonrası telefon rehberindeki tüm kolilere cuma mesajı atar gibi çoklu seks daveti mesajı atmasına neden olmuş durum.