hetero erkek çekiciliği

tam bir "you can look but you can't touch" durumu. sözkonusu kişinin çekicilik oranı ister düşük ister yüksek olsun, hetero olması akabininde ulaşılmaz konumuna oturtulması ise çekicilik ibresini hayli yükseltmektedir efendim.
ulaşılmazlığın neden çekici olduğunu anlamadığım çekicilik türü. niye bir erkeğin hetero olmasını isteyeyim ki? gay olursa sevişebileceğim ama hetero olursa yok.
benim için olmayan çekicilik. sanırım hetero erkeğin x10 katı çekiciliğinde bir erkek bulmak çok kolay ya da genel olarak uğraşmaya değmez diye düşündüğüm için aklıma bile sokmuyorum.
pek doğru olmadığına inandığım önermedir. erkek olarak bakmazsak ben hiç hetero birisine aşık olmadım, arada o muzip bakışmalar, gülümsemeler olmazsa bir insan bir insana ne kadar çekici gelebilir?
vardır.
eşcinsel olarak beni heteroseksüel erkekler daha çok çekiyor. evet genelde türkiye'dekiler biraz gerizekalı oluyorlar ama istisnalar da var yani. gerizekalı olanlar cinsel obje olarak kullanılmalık, istisnalar da aşık olunup acı çekmeliktir efendim. (ortalama altı tipe sahip olanları es geçiyorum tabi. midesiz de değiliz.)
hele futbol oynayan ve futbol maçı izleyen ama çok fazla futboldan konuşmayı sevmeyen erkek tam yemeliktir.
bunların bir alt çekici versiyonları da biseksüel erkeklerdir. bunlar biz eşcinsellere daha çok umut verirler istemeseler de. bu yüzden genelde eşcinseller (özellikle pasif olanlar) biseksüelleri çok sevmez.