hornetteki lgbt mafyası

garip ve entresan bi baslik actim sinirim bozuk sizden akil almak ve derdim anlatmak icin bu basligi actim bu tiplerden nefret ediyorum 3 gun once hornettan mesaj aldim biri yazmis cok hossun goruselim falan gece 23.00 falan bizim kasaba turistlik ve kisin ise emekli yeri akcay hornette kimse olmuyo neyse bu kisiyle gorustuk hornetta icki ismarlarmisin falan olur dedim daha birbirimizi taniyalim falan dedim sonra ses kesildi bu sabah mesaj atti bana bebeyim nasilsin diye iyi dedim mesaiye gitcem senden bisey istesem dedi anladim para isteyecek ne dedim fatura odeyecem 15 tl para lazim dedim ki birbirimizi tanimiyoruz ki daha gorusmedik samimiyetimiz yok sonra basladi kufur etmeye butun lugatini kustu ustume o kibar insan gitti yerine harac kesen serseri bir it geldi daha sonra senin nerede calistigini biliyorum rezil ederim seni falan filan kufur etmeye devam etti gizliyim zaten ben uzuldum cok ama is yerimle ilgili bilgi vermedim beni daha once gormus ki yazmis santaj yapmaya basladi ya bu nedir nasil bi midesizliktir ya gelirse ne yapmam gerekir fikrim yok ailem icin calisiyorum tehdidi nasil savusturcam bilmiyorum
öncelikle geçmiş olsun.

bu tarz tatsız olaylar heteroseksüeller arasında da yaşanıyor. tehdit ve şantaj yoluyla para istemek vs...

tavsiyem eğer kendisinde yüzünün göründüğü çıplak fotoğrafların yoksa tüm mesajlaşma geçmişinizi ortadan kaldırıp yalanlamak.

kim nereden bilecek ki? kimsenin aklına gelmeyecek, inanmayacakları bir şey.

üstelik bunu yapmak da yürek ister. yani bir ortama girip:

- merhaba ben x, alone bear gay biliyor musunuz?

- yani?

ki bunu yapacağını hiç sanmam. böyle insanlar havlayan köpek misali asla ısırmazlar. havlarlar, tırsan birini soyarlar. sen tırsma. hiç ciddiye alma. tanıştığınızı unut. yalanla. önemseme.

tekrar geçmiş olsun.
geçmiş olsun. üzücü bir olay.
öncelikle geçmiş olsun. ve ben akçay’ı severim, bir yaz güzel zaman geçirmiştim, nedense hep aklımda güzel bir yer olarak kalmış.

hornetten her önüne gelenle buluşmasaydın keşke. az insan oluyor demişsin, yine de bişey diyemiyorum. sanırım karşılaştığın durumun lügatte bir benzer karşılığı var: “travesti kocalığı”. okuduğum bir kitapta, çoğu travestinin çevresinde onun parasını yiyen bir itin olduğu yazıyordu. neyse, konumuz bu değil. ama senden 15 tl istediğine göre, cidden “ne koparsam kar” kafasında olan biri bu.

muhtemelen senin nerede çalıştığını bilmiyordur. adını falan da söylemediysen, sorun yok. bunun hornet profilinin ve profilindeki bilgilerin ekran görüntüsünü al, kendine maille at. sana whatsapptan attığı fotoları ya da yazışmaları da. telefonunu bir şekilde alabilir, çalabilir, vesaire. iş çok pis bir hal alırsa, bir dilekçe ekine koyar mahkemeye verirsin. ama iş bu raddeye gelmeden bir önceki aşamada, bu bilgileri mahkemeye sunabileceğini söylemiş olursun. muhtemelen de tırsar gider. usb’de dediysen, verirsin usb’yi eline, herkes gider yoluna. ama uluorta bir yerde buluşulacak. saldırıya uğrayabilirsin.

hornet profilini değiştir. resmini bilgilerini falan. hatta baktın seni tehdit ediyor ve çevreni de dert ediyorsun, profil de bi şekilde afişe oldu, arayışını ve yönelimini değiştir. dendiğine göre, çoğu kişi de yalan yazıyormuş. ben uygulama kullanmam.

aslında burada avantajlı olan sensin çünkü para sende. elitist olmakla suçlanırım belki ama kendinden maddi açıdan daha iyi biriyle görüşünce böyle sorunlar olmuyor genelde. baksana adam 15 tl’yi istemeye utanmamış.

birkaç gün yanına çok para alma. para eden şeyler de. hornete girme. profilini değiştir ki sildin sansın. hatta saçma sapan doğa resmi bile koyabilirsin. zaten pek bişey yaşamamışsın, seni kesinlikle bilmiyordur. evliyse, onu takip et, evini karısını öğren. madem o seni tehdit ediyor, elinde kozun olur.

dövebileceğin biriyse ağzını burnunu kır. ama açık değilsin, köşede birkaç kişi tarafından sıkıştırılıp dövülmek ya da daha da kötü şeyler yaşama tehliken de bulunuyor.

eğer arkadaş çevren varsa, onlara bahset, belki beraber daha kolay olur.

geçmişte bazı arkadaşlarım “birkaç günlüğüne burdaydım zaten” dediklerini söylerdi. sanırım güvenmedikleri kişilere birkaç günlük burada olduğun yalanı mantıksız sayılmaz. belki hornet’te konum belirtiliyorsa, onu istanbul, ankara, ... falan yap.

diyelim ki, seni gerçekten biliyor. bu durumda da iki seçenek var. ya herşeyi silip inkar edeceksin. ya da gizli olmadığını söyleyeceksin ki ortada tehdit edecek birşeyi olmadığını anlayıp gidebilsin.
çok sağolun iyi ki varsınız cesaret ve ilgi gösterdiniz cansınız şekersiniz balsınız *
nasıl çözüldüğünü merak ettiğim başlık, hangi adımlarını izlediğini yazarsan muhtemel başımıza gelecek olaylarda bizim de elimizde bir kılavuz olabilir. *
bu hetero kafası sefil yaratıklar growlrıda keşfetmezler umarım dediğim durum.
olayın sonu ne oldu meraktan geberdim. bilgi ver de öğrenelim kuzum.