hoşlanılan şarkının selena gomez'e ait çıkması

love you like a love song, slow down ve come & get it şarkıları ile rekor kırdığım durum. shazam da her aramada selena gomez çıktı, ben de her seferinde ay ben şok. ergen diye utanmıyorum o ayrı. şarkılar güzel mi güzel, yapacak bir şey yok.

the heart wants what it wants da iyi mesela. son albüm çıkış teklisi good for you aslında istesem mainstream bile olabilirm dedi nerdeyse. yani bu saatten sonra utanılacak bir tarafı yok. hele hele same old love gibi son günlerin en iyi şarkısını da dinlemeden geçmeyin derim. utanmayım dinleyin.
mario gomez diye geldiğim başlık selena gomez çıktı. kasımpaşa'ya yenilmiş gibi oldum sanki. neyse son dakika penaltısıyla pipili götlü bir başlığa geçer takılırım.
beni daha bebe bebe the scene ile yaptığı naturally ile tavlamışken ardından yukarıda sayılan diğer parçalarıyla da ortamlarda göğsüme gere gere "abi selena gomez dinliyorum" dedirtebilen hanım kızımız. zira beterin beteri var, o da "hoşlanılan şarkının taylor swift'e ait çıkması" bence ki şu hayattaki en büyük, en karanlık sırrım. akranı miley'in yanı sıra farklı ve daha sağlam bir yol izlemekte kendisi.

son zamanlarda da en beğendiğim, tripten tribe sokan, klipteki gibi ırıspı ırıspı oynama isteği yaratan parçası: