ilk olma çabasında olan takıntılı insan modeli

illaki herkesin bir ilki olacaktır. zaman zaman da kişi birilerinin ilki olabiliyor. benim bahsettiğim bu değil, internet sitelerinde, sosyal ortamlarda, reel yaşantıda hiç kimseyle olmamış, hiç bir cinsel tecrübesi olmayan, hatta hiç ilgisini çeken bireylerle yüzüyüze görüşmemiş ve biraraya gelmemiş olan birilerini bulma çabasında olanlardan bahsediyorum. * amaçları sanırım ego tatminidir. ilkler unutulmaz ilkesinden yola çıkacak olursak, "unutulmamak" olgusuna ihtiyaç duyan insanlardır bunlar. birilerinin hep aklına geleceklerdir ve bu onlara keyif verecektir. bu modele uyan 2 kişi tanıdım, şimdi yaş ilerledi tabi, eski formlarında değiller artık. özetle uzak durulası insan modelidir.
zaten hayatta ki tüm saçma gözüken olaylar aslında birinin kendi egosunu tatmin etme istediğinden kaynaklanmıyor mu ? daha önceden aynı şekilde ezilmiş bir kişilik ve hırsını herkese acı vererek tatmin etmeye çalışan aciz insan modeli. acınası tipler...
(bkz: rte)

başkanlık sisteminde koltuğun ilk sahibi olma çabası. pazarda istediği oyuncak alınmayan şımarık çocuğun işi çirkefliğe vurup kudurması.
bende öyleyim,öyle isterim.gay de olsa,erkek türk erkektir.
ilkmiş gibi davranıp, tavlamaya çalışanları da unutmuyoruz.biz onları da iyi biliriiiz..