inşallah bizim ülkemizde gay olmayacak olmamalı

bir insanın belediye başkanı olmasında gay olması kriterini gözetip bu ihtimale hasretle göz kırpan bizim ne zaman gay belediye başkanımız olacak sorusunun, kendisi kadar saçma cevabı.

belki de vardı nereden biliyorsunuz? bugüne kadar hangi belediye başkanına heteroseksüel olup olmadığı soruldu?

gay belediye başkanından kasıt, malum tv şovlarındaki yavşak tipler gibi bir gay belediye başkanı mı yoksa
ayol o kadar metrobüs yaptık, kullansanıza bunları, kıçıma mı sokucam hahahhayyyt diyen bir belediye başkanı mı hayal ediyorsunuz
mahmoud ahmedinajad ın türkiye versiyonlarından inciler.
biz heryerdeyiz canım benim ve ilerleyen yıllarda daha da giricez burnunun dibine çünkü çalışan , üreten ve eğitimli bi escinsel nesil geliyo diye karşı cümleler söylenebilir.
padişah oldu ama.. hem de bu zihniyettekilerin en çok önemsedikleri padişahın, avni mahlasıyla genç bir papaza yazdığı ask şiirleri var. 4. muratın musa çelebiyle yaşadığı aşk var. ortada divan edebiyatında olsun halk edebiyatında olsun her an karşınıza çıkacak, eşcinsel aşkı anlatan yüzlerce örnek metin var. açın bakin koçi beyin, dağ padişahları kitabına.. celali isyanları boyunca dağa kaldırılan oğlanlar var. hamamlarda var, hamam tellaklarına aşık olup onlar için kavga eden yeniçeriler var. folklorumuzda, civelekler, zenneler, çengiler var.... var oğlu var... bir de ortaokulda, lisede, yatılı okullarda, askeriyede birbirinin götünü elleyerek, sikini tutarak şakalaşmayı seven homoerotik bir erkek kültürü var. bir zamanlar anadoluda bir taşra kasabasında öğretmenlik yapan bir arkadaşım, ilçenin yeni atanmış genç kaymakamıyla tutkulu bir aşk yaşadıklarını anlatmıştı benim bu güne kadar yattıklarımı sayarsam eğer, otobüs şoförü, kömürcü, marangoz, manifaturacı, overlokçu, bakkal, itfaiyeci, kuyumcu, öğretmen, zabıta memuru, muhasebeci, avukat, doktor ve hatta inanmayacaksınız bir adet muhtar ve bir adet müezzin bile var... eh kesinlikle belediye başkanı da vardır... henüz ben yatmadım, yatanın libidosuna sağlık.
sağa sola salyalarını saçanların nefret kusması.
tövbe tövbe denilesi, her i.in duası kabul olsa gökten k.mik yağardı denilen sözle taçlandırmak istediğim, tu kaka soylemli, bir nefret kusmuğudur. geyler olmasa hetero erkekler incelik göremezler kendilerini daha da bir şey sanarlardı, iyi ki varlar ve devamı da gelir dediğim güzel insan cinsidir geyler.