interaktif sözlükler mart 2018 sıralaması

interaktif sözlükler mart 2018 sıralaması ile karşınızdayız. bu ay aramıza çomu sözlük ve tekrar gümüş ligden kötü sözlük ile bilgi sözlük aramıza katıldı. böylece top 25 olarak bundan sonra interaktif sözlükler sıralaması yoluna devam edecek. ekşi birinciyken uludağ sözlük her zamanki gibi 2. sıradayken, dünya sözlük üçüncülüğünü sağlamlaştırdı. arkasından 4. kirve sözlük, 5. kutup sözlük ve 6. instela geliyor. ayı sözlük ise 13. sırada.

aylık tanım sayısına göre yapılan interaktif sözlükler mart 2018 sıralaması'na ve açıklamalara ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

https://interaktifsozlukler.com/interakt...

interaktif sözlükler sıralaması; formatsız sözlükler-gümüş liginden top 25'e bilgi sözlük ve kötü sözlük transfer olunca gümüş ligde sözlük sayısı 18'e indi.

daha detaylı açıklama ve alexa türkiye baz alınarak yapılan interaktif sözlükler sıralaması gümüş ligine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://interaktifsozlukler.com/interakt...

ay sonu/başında nisan 2018 sıralamasında görüşmek üzere.

https://interaktifsozlukler.com/
iyi, iyi yine iyiyiz. en azından geçen aya göre iyiyiz. lakin yine de çok iyi değiliz. geçen aya göre 200 entry fazla girmişiz. olmadı sözlük. nerde kaldı sözünüz? hani söz vermiştiniz? adı üstünde sözlük. söz söyleyin sıraya koyalım. hadi canlanın biraz. haydi eller havayaaa hobaaaaa...
hep beraber en yakın cumada niyet edelim nisan ayına 10 bin entry girmeye.
sıralamamız gayet iyi. bence en önemlisi biz cool bir sözlüğüz beyler. "ayı" deyince bir havalılık yok mu? valla bence var.
ayı sözlüğü keşfetmemi sağlayan çalışmanın mart ayı verilerini içeren sıralama.

aylardır takip ettiğim bir kaç sözlük var. ayı sözlük bunun başında geliyor.
genel olarak her sözlüğün belirli bir kullanıcı kitlesi bulunmakta ve aylık bazda (ergenlerin dolduğu formatsız sözlükleri saymazsak) çok büyük sıçramalar görülmemekte.

ayı sözlük 2018'in başından bu yana aylık 2000-2500 girdi ile istikrarını koruyor. sözlüğe bakıldığında "2000 girdilik nasıl bir hareket var" diye düşünebiliyor insan çünkü rakam olarak büyük görünse de 2000 tanım, ufak bir kitle ile yakalanabilecek güzel bir çıta.

gönül ister ki sol frame daha hızlı aksın, ayı sözlük altyapısında yeni geliştirmeler olsun, daha fazla insana ulaşılıp ayı sözlüğe gelsinler, ortalık şenlensin vs.
inanıyorum ki hepsi ilerleyen günlerde olacak :)
burada bir sıralama daha var. ayı sözlük 9. sırada yer almış.

https://sozlukdb.com/interaktif-sozlukle...