intihar eden lgbt aktivisti

bu yüke, mahalle baskısına yenik düşen gencecik dostumuz. ışıklar içinde uyusun. bu dünyaya sığdıramadıklarımızdan sadece biri.

tanışmak isterdim, bu kararından vazgeçirmeyi çok isterdim...

facebook hesabı; https://www.facebook.com/voland.jesus
asla hoş birşey değilmiş yaptığı, bu yazıyı okuyup intihar etmeyi düşünenler varsa, asla etmeyin, kalıp mücadele edin, gerekirse sikdir çekin, herkese herşeye anneye babaya hatta size inandırılan tanrı'ya bile sikdir çekin ama vazgeçmeyin hayatınızın yöneticisi siz olun başka birşey olmanıza gerek yok
intihar etmek çözüm değil ! öyle anlamsız bir dünyada yaşıyoruz ki bunu dahada berbat yapmanın anlamı yok . bunu defalarca yaşamış biri olarak , intihar etmek çözüm değil. inanın sizi başka yerlerde bekleyen daha güzel hayatlar var . isa şahmarlı dünyanın gri yüzüne boyun eğmeyi sürdürememiş onurlu bir kişidir . umarım tekrardan aynı şeyler yaşanılmaz.
intihar mı cinayet mi çok da emin değilim. bir insan neden intihar eder? toplum bir insanın ölümüne neden olabilir mi? toplum baskısı tek başına yeterli midir? insanın sahip olduğu şeyler hayata karşı direnmesine yeterli midir? insan umudunu kaybettiğinde ne yapar? hepimiz toplum baskısıyla karşı karşıya olmamıza rağmen direniyoruz. sahip olduğumuz şeyler eksik olanlardan fazla olduğu için pes etmek yerine savaşıyoruz. hala bir umudumuz olmalı ki hayatı yaşamaya değer bir yer olarak görüyoruz.
o cocuk intihar etmedi, ettirildi.