jodie foster

kuzuların sessizliği filmiyle birlikte akıllara kazınan oyuncumuz, bir ödül töreninde cinsel kimliğini açıklamıştır. uzun zamandır kulaktan kulağa yayılan bu bilgiyi aslında gençliğinden beri ailesiyle, yakın çevresiyle, çalışma arkadaşlarıyla paylaştığını bahsederek itirafını uygun bir dille dile getirmiştir.

http://www.maskarahaber.com/galeri/413/f...

yaşlandıkça maskülenleşmiş, ama zamanında kuzuların sessizliğinde yada maverick te bir içim su olan, hem oyunculuğuyla hem zekasıyla göz dolduran aslında yıllar önce kardeşinin yazdığı bir kitapta zaten kısmen ''out'' olmuş oyuncu.
zekâsı gözlerinden ışıyan kadın.
zaten out olan, sevgilisi hanımefendiyle beraber yaşayan, sperm bankası ya da bir yerlerden sperm alarak çocuk yapan muhteşem kadın. 1988 de the accused, 1991 de ise the silence of the lambs ile en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır *
bu seneki golden globe ödüllerinde eşcinselliğini açıklamış. sanırım bilineni ilan etmiş.
altın küre konuşmasında sittin senelik partnerinden ayrıldığını ve artık bekar olduğunu tüm dünyaya ilan ettikten sonra kendime sugarmama olarak layık gördüğüm isimdir. 20 yaş üzeri yaş farkımız, sosyal statülerimiz arasındaki uçurum ve en önemlisi iq larımız arasındaki devasa boşluk bizi mükemmel bir çift yapabilir. o zaman ne duruyorum? jodie? will you marry me?
kendisinin eşcinsel oluşunun yanı sıra annesinin de kadınlarla ilişkileri olduğunu açıklayan başarılı oyuncu.
meryl streep bir, jodie foster iki. başkası yok gözümde.