kadınlara var ama eşcinsellere yok

kadınları şiddetten korumak amacıyla çıkarılacak kanuna lgbt bireylerinde bu kanuna dahil edilmesini isteyen bdpnin akpden aldığı cevaptır.
kadınlara karşı birşeyim yok ama bu ülkede yalnız onlar şiddete maruz kalmıyor sadece kadınlar namus cinayetlerine kurban gitmiyor biz eşcinseller her gün öldürülüyoruz hayatımızın her anını bize zindan ediyorlar.kadınlar iş bulabiliyor kimliğini açık etmiş bir eşcinsele fuhuştan başka altarnatif bırakmıyorlar.bizde bu ülkenin vatandaşıyız vergi veriyoruz üretime tüketime ülkeye ekonomik sosyal her yönünden katkıda bulunuyoruz.bizde askerlik yapıyoruz.e bırakında kanunlarından bari faydalanalım.

istediğimiz pozitif ayrımcılık yada hoşgörü falan değil.bizi rahat bırakın ve bizi nefref cinayeti işleyen orospu çocuklarından kanunen koruyun yeter.ama mevcut hükümetle bunların hepsi hayal olacak.bide sivil anayasa diyorlar herkesin görüşü alınacak diyorlar.afedersin ama bi siktir git.siz bizim katlimizi meşrulaştırdınız.siz bizim ölüm fermanımızı yazdınız.tetikte bekleyen namus bekçilerine onay verdiniz.

haberi okumak ve sinirlerinizi zıplatmak için:
http://www.radikal.com.tr/radikal.aspx?atype=radikaldetayv3&articleıd=1081037&categoryıd=78&cmessageıd=986571&cres=1#fc986571
günümüz türkiyesinin gerçeklerini yansıtan haberdir.

(bkz: ötekileştirilmek)
(bkz: sarı öküz hikayesi)