kaliteli seks

kalifiye elemanların, elit gay taşeronlarının; ekstra kaliteli hammaddeler kullanarak imal ettikleri seks çeşidir şeklinde akıl kurcalayandır.

artık, gay arayış profillerinde yazacak arayış bulamayıp, her şeyi yazıp tüketip; duyulmamış ilgi çekici başlık arayışına giren azmış ve hayli kızmış accound mahdumları; durumu adımlarca öteye taşıyarak sekste kalite felsefesini icat etmişlerdir. başımıza icat çıkarmasana piç denilendir.
herhangi birisi söylediğinde, denemediği herhalde bir bu tür kalmış diyebileceğimiz iso'2000 bilmem kaç belgeli, tse garantili, her iklim şartına uymasını bekleyeceğimiz vuruşma şekli.

p.s. kuvvetle muhtemel "ağızdan" sevişmeyi de içeriyordur.
malzemeler :
insan bedenini,ruhunu,zihnini bilen 2 canlı
afrodizyak hedeler
condom
yaz aylarında klima
kış ayıysa şömine ( sobada olur)
loş ortam
ilham verici çıplaklık
utanma,gizlilik heyecanı
sonrası için ocağa koyulan çay,kahve,
sıcak su
havlu ( tek olabilir)
peçete
kaşık pozisyonda uyku
özetle partnerin seks esnasında tamamıyla karşısındakini mutlu etmeye odaklanmış halidir. bu nasıl? şöyle iyi mi? nasıl istersin? istediğin an gelirim? sana kalmış... gibi sözlerle kendini yaşatır.
sevişmeden elde edilen/edilmesi umulan ürünler toplamıdır. maalesef ki sandıklardan çıkarılan naftalin kokulu beyaz çarşaf ya da son moda siyah saten nevresim takımı, seks öncesi özenle hazırlanan meyve tabağı yanına konuşlandırılmış şarap kadehleri, dünyanın en pahalı markasıyla taçlandırılmış donunuz kaliteli seksin başarıya götüren anahtarları olamayabiliyor. seks daha çok sonuç eksenli yaşandığından meninin ve içeriğindeki spermlerin kalitesi çok önemli. işte titizlikle ele geçirilen meni incelenip kalitesi anlaşıldıktan sonra doğru adam yatağa atılır ve kulağına usulca/arsızca fısıldanan tahrikkar '' senden çocuğum olsun istiyorum '' girizgahı ışığında yaşanacak bir seks sonrası uygun genlerde beklenen çocuk elde edilir.