kara haber batman çayından çıktı

hiç okula gitmedi. 13 yaşında evlendirildi. 15 yaşında iki kuzeni tarafından tecavüze uğrayarak hamile kaldı. ailesi tarafından öldürüldü. cesedi alınmadı.

işte kız çocuğuna verilen değer. işte töre. canım yurdum türkiyem.*

http://www.dha.com.tr/kuzenlerin-tecavuz...
ilk değildir son da olmayacaktır... *
bu ölüm töre cinayeti diye değil pedofili olarak geçsin istatistiklere.12 yaşında bir çocuk satıldı,çocuğa önce kocası tecavüz etti sonra dövdü.can havliyle kendini baba evine attı.öyle ya insanın ailesinden başka kimse sevmezdi.yanlış düşündü çocuk o artık duldu.kadınlığın zor olduğu yere batasıca mezopotomya da dul olmanın ise daha zor olduğunu bilmiyordu.kardeş yarıları ona tecavüz etti baba yarısı onun katlini emretti. tavuk için adam öldüren zihniyet konu namus olunca akan suları durdurdu çocukluğuna doymadan gömdü batman çayına.tecavüzcü kuzenler aniden kayıplara karıştı öyle ya törenizde erkek olmak her günahı affettiriyordu.
ey allahı dini imanı ağzından düşürmeyenler,ey abdestsiz adım atmayanlar,ey demokrasi,insan hakları diye diye götünü yırtanlar bu çocuğun vebalini nasıl ödeyeceksiniz.değil batman çayı o dicle ile yıkansanız paklanmayacaksınız.
lanet olsun törenize lanet olsun olmayan namusunuza lanet olsun ensesti teşvik edişlerinize.cesedini almamışsınız hala almayın diriyken ettikleriniz yeter bari ölüsünü rahat bırakın.