kenan imirzalıoğlu

über * seksi mankenden oyuncudur. oyunculuğunu pek beğenmesem de beğendiğim yerleri fazla olduğundan fena halde gideri vardır.
kendisi için "bizzat tanıyorum o da gay" diyenleri duymuşumdur. uzanamadıkları ciğere mırnav diyorlar diye düşünmekteyim.
kendisini en son gördüğümde imza isteyen genç bir kız hayranını terslemekteydi. hayranı olarak çok şaşırmış olmama rağmen sonra katıldığı tüm projelerinde benim için samimiyetini kaybetmiş manken, dizi/film oyuncusudur. yakışıklı mıdır kimine göre evet.
gay olduğuyla ilgili dedikodular dolandıkça ümidimi kaybetmiycem çünkü kendisi yımırta gibi taş ki ne taş öyle ki bir çok rüyama konuk sanatçı olarak buyurmuştur ve çok güzel zamanlarımız geçmiştir
ezel dizisi sağolsun tüm yunan arkadaşlarım kendisine aşık. hayır ne buluyorlar acaba?
yeni dizisinin ilk 13 bölümü için 4 milyon dalırs aldığı söylenen sonra da yalanlanan eski manken tv starı.
çoğu insan kendinden geçerken nedense bana hiç yakışıklı gelmeyen eski bestmodel
yeni dizisinde gayet güzel oynadığını düşündüğüm yakışıklı bir o kadar da çekici oyuncu kişidir. ses tonu, bakışları v makyaj tam oturmuş lakin 44 yaşında o rolü canlandırması biraz ironik
abartılmış bir balondur. yakışıklı değil, karizmatik belki. güzel gözleri ve kaşları var. ancak hepsi bu. bir de sırık gibi boy.
endamı yerinde ancak bir oyuncu için bunlar elbette yeterli değil. kabadayı filmindeki psikopat rolü dışında elle tutulur bir oyunculuğu yok.
tüm dizilerinde mutlaka buram buram ben oyuncu değilim diye bağırır. kıvanç tatlıtuğ, kenan'ı oyunculuk konusunda elli kere döver. canım kıvancım.. sarı pipim.