kendini birden kötü hissetmek

böyle durup dururken sanki beyinde bir şalter atmış gibi, hiç sebep yokken varoluşsal krizlere girmek, sonra çevreye bakıp muhtemelen yalnız öleceğini düşünmek daha sonra da fetüs pozisyonunda uyumak triadından oluşan depresif hareketler bütünü.

ne çekti bu ülke bizden lan.
biliçaltının beyinle oynadığı pis bir oyundur. tam böyle kafan rahat eder keyif kahveni içerken pat diye ordan birşey çıkarıp bunları unuttun mu? der gibi pis pis gülerek aklına düşürdüğü şeyle o an ki psikolojini siker atar. geçiçi de olsa bu şerefsizliği genelde yapar, can sıkar.
öyle bir an olur ki, insan diye tanımlanan varlıklar hayvandan daha beter olmuş, hayvan kadar bile olamamışlar, bir de sokaktaki hayvanlara saldırır olmuşlar, kendilerinin insan olmaması yetmemiş, başkaları yetişmiş peşinden, onlarda diğerleri ile birlik olmuş, onlar da insan olamamış, insan olmak yeterli mi? insan olmak nedir? daha üstün varlıklarız diğer canlılara göre, diğer canlılara eziyet hakkını veren kim ? allah mı? o günkü insan olamayacak kişi allahı ağızından düşürmüyordu, ama sokak canlılarına saldırıp , etrafa terör estiriyordu..
çok zamanınız olduğunu düşünürsünüz ama bir bakmışsınız ki hiç zamanınız kalmamıştır.farkettiğiniz anda , anın değişkenliğine hayret eder boşluğa düşmekten kurtulamazsınız.
ilk buluşmada başıma gelen en kötü şeydir.