keskesor lgbt

varlığını 2012 istanbul eşcinsel onur yürüyüşnde bayrak açarak ilan eden amacı diyarbakır ve çevre illerde yaşayan eşcinsel arkadaşların birbirleriyle iletişime geçebileceği, paylaşımlarda bulunabileceği , birbirlerini desteklemek, geliştirmek adına fikirlerini paylaşıp hayata geçirebileceği bir alan oluşturmak olan yepyeni bir lgbt oluşumudur.

buradan ulaşabilirsiniz...
https://www.facebook.com/groups/116383585163265/

ismi gökkuşağının kürtçesidir aynı zamanda.
artık twitter'ı da var olan oluşumdur. hashtag'i ise #keskesorlgbt budur.

https://twitter.com/keskesorlgbt
web adresi de oluşturarak daha da ileriye gidebilecek oluşum. en azından şimdilik domaini başkalarına kaptırmamalı.

örneğin;

www.keskesorlgbt.com
panelleri yobaz yerel medya tarafından iptal ettirilen oluşum.
hüda-par adlı parti ve onun yardakçıları sapıkları diyarbekir'de istemiyoruz diye tehdit etmiş ve maalesef panel iptal edilmiştir.
sizin ahlakınızı sikeyim ben şam şeytanları.
siz suriyeli çocukları ikinci kuma alarak,çocuk gelinleri destekleyerek,ensar vakfının tecavüzlerine sessiz kalarak ne kadar ahlaklı birer müslüman olduğunuzu gösterdiniz.ayrıca direniş ve özgürlük şahini hdp'li belediyeler mevzu lgbt bireyler olunca nedense güvercin oluvermişler.devam edin siz hizbullah devletle şehrin her yerini elegeçirdiğinde sizin içinde kimse özgürlük istemeycek.

http://www.kaosgl.com/sayfa.php?id=21483
ellerinde sarı kırmızı yeşilli bayrak mı vardı, bana mı öyle geldi. bilemeyeceğim grup. eğer siyasi işlere katılmıyorlarsa iyidir, iş siyasete filan girdi mi problem oluyor.