koli adayı sözlük yazarının buluşmaya eşinin yaptığı sarmayla gelmesi

sözlükte yaşadığım en anlamsiz buluşma.

sözlükte escinsel taklidi yapan ancak ne oldugunu cozemedigim anlamsız zaman kaybi diyelim efenim. evli olduğunu gizlemesine mi yanayim karısının sarmasinin les gibu olmasina mi yanayim 2 adet sevgilisi oldugu icin sürekli mutsuz evliliğini anlatmasina mi yanayim, bir de beni beğenmedi bu arada onun yaninda zayifmisim. resmen adam dert anlatmaya gelmiş aq. sen kasaba git yağsız 100 kilo et al aslanim onla seviş. o zaman nasıl bir ruh halindeysem ben bu adami oturup dinledim puhaha. senden nefret ediyorum abicim tesadufen de olsa sakın karşıma çıkma.

bu arada sözlükte hümanist baslik ve entry girip sirinlikler yaparak kendini komik duruma düşürme!!! sana cok guluyorum la dunyaya samimiyetsizlik tanimi olarak gelmissin valla bak rezilsin hahhaha.
sarma dediğin şey kısa olur. kısa çöpü çeken bamyadır. xl olsaydı karnıyarık falan getirirdi.
muhtemelen aynı şehirde oturan annesini ziyaret edeceği yalanını söyleyerek evden ayrılacakken boş gitmemesi için eline sarma tutuşturulmuştur.kime niyet kime kısmet.
kıııız bize gel gün yapalım tek sarmayla olmaz kekler yapalım börekler açalım diye trollenesiymiş gerçekten. sarmayı yapan kişinin karısı olması yetmiyormuş gibi arsız bir de sevgililerini anlatmış. her türlü madilik caizdir.